Veľká malá letná „vychytávka“ - ŠŤAVNATÁ VINEA UŽ AJ V PLECHOVKE!
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 16.6.2012 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Je sexi, má svoj originálny štýl a bola priam stvorená na leto spolu so všetkým, čo k nemu patrí... Zoberte si ju so sebou k vode, na spontánny výlet alebo len tak na krátku prechádzku do mesta.

Je sexi, má svoj originálny štýl a bola priam stvorená na leto spolu so všetkým, čo k nemu patrí... Zoberte si ju so sebou k vode, na spontánny výlet alebo len tak na krátku prechádzku do mesta. Nezameniteľná hroznová chuť vás okamžite naladí na tie najlepšie letné zážitky! Najobľúbenejšia biela VINEA teraz prichádza v novom trendy balení plechovky v objeme 0,25l ako povinná výbava každej kabelky. Navyše, perfektne sadne do ruky, preto nezabudnite na dokonalú manikúru – s Vineou v plechovke totiž okamžite pritiahnete všetky pohľady. To predsa ale dávno viete, však?J

 

Vinea svojou hroznovou chuťou osvieži nielen ženy, ale aj ich mužské polovičky a všetkých  milovníkov tejto nežne zelenej krásky. Vďaka svojmu minimalistickému formátu sa teraz zmestí prakticky kamkoľvek – a vy si ju môžete dopriať vždy, keď sa vám počas horúcich letných dní či večerov zažiada. Vinea vám toto leto jednoducho nemôže chýbať. A nezabudnite – najlepšie chutí ľadovo vychladená! V predaji v obchodoch, gastro prevádzkach a na čerpacích staniciach.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.