Dokonalá súhra sily a precíznosti - Nový experti na žehlenie: rad Bosch EditionRosso
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 29.4.2013 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Dravé dizajnom aj výkonmi. Presne také sú nové spotrebiče radu Bosch EditionRosso. Výrazný a dynamický červený dizajn dokonale ladí s ich silou a vysokým výkonom. Nová parná stanica, naparovacia žehlička a aktívna žehliaca doska vyhľadia každý záhyb rýchlejšie a efektnejšie. S týmito expertmi už žehlenie nebude nepríjemný boj.

Ø  Parná stanica, naparovacia žehlička a aktívna žehliaca doska radu EditionRosso v novom, výraznom dizajne

Ø  Parná stanica s príkonom 3100 W, tlakom 5,5 baru, maximálnym parným rázom 230 g/min. a s inovatívnym systémom Calc’nClean Advanced

Ø  Naparovacia žehlička s príkonom 3000 W, parným rázom 200 g/min. a so systémom QuickFilling

Ø  Aktívna žehliaca doska zvyšujúca výkon parnej stanice a žehličky

Dravé dizajnom aj výkonmi. Presne také sú nové spotrebiče radu Bosch EditionRosso. Výrazný a dynamický červený dizajn dokonale ladí s ich silou a vysokým výkonom. Nová parná stanica, naparovacia žehlička a aktívna žehliaca doska vyhľadia každý záhyb rýchlejšie a efektnejšie. S týmito expertmi už žehlenie nebude nepríjemný boj.

 

Pod tlakom

Ak potrebujete vyžehliť viac bielizne naraz a chcete mať všetko hotové v čo najkratšom čase, parná stanica Sensixx DS37 EditionRosso s príkonom až 3100 wattov je vynikajúca voľba. Tlak 5,5 baru prenikne hlboko do látky a s jedinečnou kĺzavou žehliacou plochou PalladiumGlissée s inovatívnym usporiadaním parných kanálikov si spotrebič rýchlo poradí so záhybmi a s pokrčeným materiálom.

Funkcia UltimateSteam bola vyvinutá, aby splnila tie najnáročnejšie požiadavky. Jedným stlačením sa aktivujú tri zvlášť intenzívne, 230-gramové parné impulzy, ktoré si zaručene poradia s každou prekážkou. Pokročilý systém Calc’nClean Advanced System je skutočnou technologickou inováciou a zabezpečuje dlhú životnosť spotrebiča. Odvápňovací kolektor, ktorý zachytáva uvoľnené vápenaté usadeniny z parnej komory a zo žehliacej dosky, stačí jednoducho raz za čas prepláchnuť pod tečúcou vodou, a tým prístroj spoľahlivo chrániť pred vodným kameňom. Systém SecureLock zaisťuje žehličku tým, že ju drží bezpečne na parnej stanici. Žehlička tak pri prenášaní či ukladaní nemôže spadnúť.

Na správnej ceste

Ak máte obmedzený úložný priestor, ale nechcete upustiť zo svojich požiadaviek na perfektne vyžehlenú bielizeň, vyskúšajte novú naparovaciu žehličku Sensixx‘x DA50 EditionRosso. Spojili sa v nej všetky vlastnosti, ktoré žehlenie uľahčujú, urýchľujú a zvyšujú jeho bezpečnosť. Mimoriadne tvrdá žehliaca plocha CeraniumGlissée s trojzónovým usporiadaním parných kanálikov na optimálne rozdelenie pary a ideálny sklz zvyšuje rýchlosť žehlenia. Žehlička pri každom pohybe látku prevlhčí, zároveň ju vysuší a vyhladí. Kombináciou účinného výkonu až 3000 wattov a 200-gramového parného impulzu ušetríte pri žehlení obrovské množstvo času. Z praktických funkcií naparovacej žehličky Sensixx‘x DA50 EditionRosso určite oceníte mimoriadne veľký otvor QuickFilling na dopĺňanie vody a trojnásobný čistiaci systém 3AntiCalc pri údržbe spotrebiča.

V cieli

S aktívnou žehliacou doskou Sensixx’x DN17 EditionRosso môžete naplno využiť veľké spektrum výkonu parnej stanice a naparovacej žehličky EditionRosso a zužitkovať aj jej  ďalšie prednosti. Vzhľadom na svoju veľkosť a na celý rad inovácií zvyšuje komfort pri žehlení. Funkcia nasávania a vyfukovania uľahčuje žehlenie a predchádza tvorbe záhybov, nová funkcia nahrievania zaručí pri dlhom žehlení stále suchú žehliacu plochu a zabráni kondenzácie pary. Integrovaná elektrická zásuvka a dve transportné kolieska umožňujú mimoriadne ľahkú manipuláciu. Aktívna žehliaca doska Sensixx’x DN17 je obrovskou posilou pre každého, kto chce z radu EditionRosso získať čo najviac.

Súčasťou nového radu Bosch EditionRosso sú tieto produkty:

Parná stanica Bosch Sensixx DS37

Naparovacia žehlička Bosch Sensixx’x DA50

Aktívna žehliaca  doska Bosch Sensixx’x DN17

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.