TIP NA CHUTNÝ DARČEK: Limitovaná vianočná edícia Liptov Oštiepka
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 12.12.2013 00:00
Kategória : Výživa
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Liptov, značka kvalitných slovenských syrov, bryndze a masla, už dnes pre vás pripravila vianočný darček. Vyskúšajte limitovanú vianočnú edíciu Liptov údeného Oštiepka, ktorý prináša gurmánsky zážitok pre celú rodinu.

Liptov, značka kvalitných slovenských syrov, bryndze a masla, už dnes pre vás pripravila vianočný darček. Vyskúšajte limitovanú vianočnú edíciu Liptov údeného Oštiepka, ktorý prináša gurmánsky zážitok pre celú rodinu. 

 

Mlieko z horských oblastí Slovenska ako aj dlhoročná tradícia syrárskych majstrov liptovského regiónu sú zárukou vysokej kvality syrov Liptov.

Liptov Oštiepok, prémiový zrejúci údený syr,  je vyrobený podľa tradičného postupu a svoju delikátnu chuť získava prírodným údením na bukovom dreve.  Vďaka unikátnej receptúre zrejúceho syra nadobúda Liptov Oštiepok postupom času lahodnú vyzretú syrovú chuť.

Liptov Oštiepok je dôkaz dokonalého slovenského syrárskeho majstrovstva. Svoj unikátny tvar získava vďaka originálne zdobeným formám, ktoré sa v minulosti ručne vyrezávali z dreva.

 

 

TIP NA SERVÍROVANIE:

Odporúčame servírovať s červeným barikovým vínom.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.