Ako si zabezpečiť úspech v roku 2014
Autor(ka) : Eva
Dátum a čas : 16.12.2013 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Za úspechom stojí vždy žena :) Keďže túto podmienku spĺňate, stačí si už len nájsť pomocníka, ktorý vám pomôže so všetkým ostatným. Vezmite si Yoga tablet, s ktorým zahviezdite, už sa viac nebudete prispôsobovať a začnete si užívať život. S týmto šikovným rebelom zvládnete rady ako si zabezpečiť úspech v roku 2014:

Za úspechom stojí vždy žena :) Keďže túto podmienku spĺňate, stačí si už len nájsť pomocníka, ktorý vám pomôže so všetkým ostatným. Vezmite si Yoga tablet, s ktorým zahviezdite, už sa viac nebudete prispôsobovať a začnete si užívať život. S týmto šikovným rebelom zvládnete rady ako si zabezpečiť úspech v roku 2014:

Vystúpne z radu

Originalita a výnimočnosť definujú úspech. S Yoga tabletom, ktorý búra bariéry dizajnovej šede, zažiarite medzi všetkými ostatnými. Buďte inovátorka ako napríklad spoločnosť Lenovo, ktorá sa inšpirovala tvarom otvoreného časopisu so zrolovanou polovicou a obohatila Yoga tablet o netradičný bočný valec, ktorý v sebe ukrýva viac, ako sa zdá. Revolučný štýlový vzhľad má aj svoj dôvod - vďaka bočnému valcu sa ťažisko tabletu posunulo zo stredu zariadenia na jeho okraj a tak ho môžete pohodlne držať len v jednej ruke a druhou skúšať všetko, čo dokáže.

Neprispôsobujte sa

Dosť bolo kompromisov a vychádzania v ústrety, je čas na zmenu! Yoga tablet bude tancovať tak, ako budete vy pískať. Či už si vyberiete jeho 8 alebo 10 palcovú verziu, v bočnom valci nájdete ukrytý vysúvací podstavec, ktorý mení Yoga tablet na multifunkčné zariadenie, ktoré sa vám úplne prispôsobí. Okrem režimu Tablet môžete využiť režim Stojan, ktorý sa hodí na sledovanie videí, konferenčné hovory či hranie hier. Tento režim je stvorený na plnohodnotnú prácu s prídavnou ultratenkou klávesnicou, ktorá sa k tabletu pripája cez BlueTooth a vydrží na jedno nabitie neuveriteľných 72 dní. Pri surfovaní na internete si otočíte Yoga tablet do režimu Tilt, pri ktorom sa výborne pracuje aj na virtuálnej klávesnici.

Eliminujte stres a užívajte si život

Vymazať všetky dôvody stresu je veľmi ťažké, môžete sa im však pokúsiť vyhnúť. S Yoga tabletom sa napríklad už nemusíte trápiť jeho neustálym nabíjaním a strachom kvôli dostupnej zásuvke. Jeho neuveriteľná výdrž batérie až 18 hodín, vám dáva úplnú slobodu. Tú využite na cestovanie, inšpiráciu a priateľov. Vychutnajte si krásny obraz vďaka rozlíšeniu displeja 1280 x 800 bodov a výborný zvuk podporený dvoma reproduktormi.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.