Lucia Braunová: Nič krajšie už nepríde
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 19.4.2014 00:00
Kategória : Knihy
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Amélia neverí, že by mohla byť ešte niekedy šťastná. O všetky ilúzie prišla vďaka trpkému vzťahu, ktorý jej priniesol iba trápenie. S najlepšou priateľkou sa vyberie na Ibizu, ostrov nekonečnej zábavy, aby sa odpútala od zlých spomienok. Tam stretáva príťažlivého muža, ktorý jej poblázni hlavu.

Amélia neverí, že by mohla byť ešte niekedy šťastná. O všetky ilúzie prišla vďaka trpkému vzťahu, ktorý jej priniesol iba trápenie. S najlepšou priateľkou sa vyberie na Ibizu, ostrov nekonečnej zábavy, aby sa odpútala od zlých spomienok. Tam stretáva príťažlivého muža, ktorý jej poblázni hlavu.

 

Podmanil si ma celú. Bol mojou drogou, ktorú som potrebovala k tomu, aby som dokázala normálne žiť. Strach, že o neho prídem, mi zakaždým zatemnil mozog.

Stačil jeho dotyk a už bolo všetko také, ako malo byť. Dokonalé. Aspoň na chvíľu...

 

Po príchode z dovolenky do práce  však Améliu čaká šokujúca novina, ktorá jej zmení život. Dobehne ju démon minulosti, ktorý jej chce vziať všetko, čo tak miluje. ­Podarí sa Amélii ochrániť svoje šťastie, alebo sa bude musieť zmieriť s tým, že nič krajšie už nepríde?

 

Vydavateľstvo Motýľ

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.