Koho nebaliť
Autor(ka) : Jana Osuska
Dátum a čas : 17.1.2001 12:54
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Podvedome si obzerá najprsnatejších krásky, má neustále plný pohár a jeho slovník svedčí o nedostatku slušnej výchovy. Tento muž vás bude vždy považovať za menejcennú. Najdôležitejšia je pre neho chlapská parta a vy ste niekto, kto môže byť rád, že ho má kto pomilovať.DôLEŽITÉ UPOZORNENIE !
VYVARUJTE SA NEVHODNÝCH TYPOV


1.Narcistický samček - poznáte ho podľa toho, že keď prechádza okolo zrkadla, so zaľúbením si obzerá svoju posilňovňou udržiavanú postavu, upravuje si vlasy alebo si podvedome pohládza svoju vyholenú hlavu.
Tento chlap nikdy nepochopí, že vy ste ten krajší a nežnejší z vašej dvojice.

2.Macho z románu -poznáte ho podľa strniska, pachu potu, nie celkom čistých topánok. Podvedome si obzerá najprsnatejších krásky, má neustále plný pohár a jeho slovník svedčí o nedostatku slušnej výchovy. Tento muž vás bude vždy považovať za menejcennú.
Najdôležitejšia je pre neho chlapská parta a vy ste niekto, kto môže byť rád, že ho má kto pomilovať. Najhoršie je, že vďaka vypitému alkoholu vám o svojich mužských prednostiach dokáže v podstate porozprávať celé množstvo očarujúcich rozprávok, v ktorých hrá kladného hrdinu..
Pravda môže byť iná.

3.Alkoholik – poznáte ho podľa kolísavej chôdze, nepokojných očí a nie celkom jemného pachu vodky. Akýkoľvek muž, ktorý sa neustále pozerá na dno pohárika je alkoholik, aj keby to nebolo z lekárskeho hľadiska ešte celkom jasné. On sa k tomu napokon dopracuje.
Konzument, môže bez alkoholu pokojne vydržať, alkoholik má vždy dôvod piť. Porozpráva vám niekoľko dojemných historiek z detstva, či dospelosti a vždy ich ukončí slovami. Jediné, čo človeku ostáva je tá fľaša…
Aj keď je roztomilý a zraniteľný, zaplašte svoje ochranárske inštinkty. S takýmto mužom by vás čakalo peklo alebo spoločný pobyt na protialkoholickom liečení.

4.Samoľúby - poznáte ho podľa toho, že v priebehu dvadsiatich minút sa o ňom dozviete úplne všetko. Od toho, že mal osýpky v troch rokoch až po to, že jeho auto už dva týždne poriadne neťahá.
Po ukončení monológu vás požiada, aby ste mu zopakovala svoje meno. Neopakujte mu ho.
Najlepšie mu je samému. Boli by ste iba jeho nepodstatným a ľahko vymeniteľným doplnkom, o ktorom by kamarátom porozprával všetko, ale naozaj všetko a ešte by si trocha aj vymyslel.


©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.