Súťaž s Mobivenalom
Autor(ka) : Eva
Dátum a čas : 8.12.2015 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Dlho stojíte, sedíte, veľa chodíte a cestujete? Zapojte sa do našej súťaže a traja z vás môžu získať 3x balenie MOBIVENAL® micro, ktorý vďaka escínu napomáha znižovať pocit ťažkých nôh a dobrej cirkulácii krvi v drobných cievach. Stačí ak odpoviete na súťažnú otázku a výhra môže byť Vaša.

Dlho stojíte, sedíte, veľa chodíte a cestujete? Zapojte sa do našej súťaže a traja z vás môžu získať 3x balenie MOBIVENAL® micro, ktorý vďaka escínu napomáha znižovať pocit ťažkých nôh a dobrej cirkulácii krvi v drobných cievach. Stačí ak odpoviete na súťažnú otázku a výhra môže byť Vaša.

 

Súťažná otázka: Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia:

a)      mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu

b)      diosmínu

c)      escínu

 

Na stránkach lady.sk je uverejnený článok, v ktorom sa dozviete odpoveď na našu otázku. Keď nájdete túto odpoveď, kliknite sem a systém Vám ponúkne formulár na odoslanie, v ktorom je potrebné vyplniť odpoveď na otázku a štyri údaje - meno, priezvisko, mesto a mailovú adresu a potom odoslať.

 

Pozor! Ak niektorú z týchto položiek nevyplníte, systém Vás nebude vedieť zaradiť do losovania.

Súťaž trvá  do 14.decembra 2015. Uverejnenie výhercov bude po ukončení súťaže. Výhercovia budú kontaktovaní mailom na adrese, ktorú uviedli do formulára.

Do súťaže je možné zapojiť sa každý deň. Čím sa viac krát zapojíš, tým máš väčšiu šancu na výhru.

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.