lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 36 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 32 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 13. Apríl, , Dnes oslavuje Aleš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Dovolenka

  Spracoval(a) : Natália Križova
Dátum : 11.7.2000
späť
Späť

Poslať
 

Namiesto ležania na preplnených horúcich plážach máte ešte stále šancu spoznať krásy Nórska, Dánska či Švédska. Niekedy si myslím, že aj Grónsko by bolo toto leto výbornou destináciou. Škoda, že na to nemyslia aj v cestovných kanceláriách. Vy už ale máte isto predstavu o tom, kde prežijete tých pár chvíľ oddychu, ktoré ste ukradli tomuto roku. Neznamená to však, že vás nestraší pomyslenie na cestovnú horúčku. Keďže cestovanie patrí k našim pracovným povinnostiam, chceme vám, my z Lady, situáciu zjednodušiť. Aby ste si mohli dovolenku v pohode užiť, nesmiete si doma zabudnúť nič dôležité. Preto si ako prvé pripravte peniaze, platobnú kartu, občiansky preukaz a ak sa chystáte do cudziny platný, zdôrazňujeme, platný, nepoškodený pas a okuliare. Aj keď ste majiteľom platobnej karty, vymeňte si radšej už doma cudziu menu, alebo si pripravte malú zásobu všade platných dolárov. Napriek vašej snahe, sa vám nemusí vždy podariť zaplatiť kartou. Takto si ušetríte kopu nepríjemností, keď vám prídu oznámiť, že stroj kartu neakceptuje. Ešte pred cestou si ozrejmite koľko peňazí môžete a chcete minúť na dovolenke , aby ste neskôr namiesto oddychu neustále neprerátavali ceny zakúpených vecí. Je lepšie a lacnejšie, vymeniť si peniaze do meny tej krajiny, kde budete dovolenkovať už doma. Ušetríte tým dosť peňazí. Nech už pôjdete kamkoľvek, okrem Monaka a Arabských emirátov, kde je takmer nulová kriminalita, hrozí vám okradnutie, preto nenoste všetky peniaze pri sebe a po okradnutí sa veľmi nespoliehajte na naše veľvyslanectvá. Zväčša vás iba poľutujú alebo vám požičajú pár korún , ale na dovolenku ani spokojný návrat to nebude. Dúfam, že nemusíme zdôrazňovať, že peniaze v kabelke dnes už naozaj nie sú bezpečné. Ďalšej nepríjemnosti sa zbavíte, ak si so sebou nevezmete žiadne drahé šperky. Pokiaľ bez nich naozaj nemôžete žiť, ukladajte si ich v prípade hotela do hotelového sejfu. Ak sa nechystáte bývať v hoteli a naša rada sa vám nepáči, nechajte ich doma, alebo si aspoň prečítajte horoskop, aby ste vedeli, v akej nálade budete prežívať ich stratu.

Pokračovanie nabudúce…

Diskusia k článku:

Hoci to má byť akože letné čítanie,nezdá sa mi, že ak by ma mali okradnúť,že mi k tomu nejakým spôsobom pomôže horoskop,je to príliš naivné až detinské.
Neregistrovaný - dodik, 12.7.2000 01:37, duda(`na`)mail.nsp.tv.sk
Hoci to má byť akože letné čítanie,nezdá sa mi, že ak by ma mali okradnúť,že mi k tomu nejakým spôsobom pomôže horoskop,je to príliš naivné až detinské.
Neregistrovaný - dodik, 12.7.2000 01:37, duda(`na`)mail.nsp.tv.sk
ak si si to uz cital, tak si si to mal citat poriadne. ...a zmysel pre humor....hmmm
Neregistrovaný - lubica, 12.7.2000 13:13
ak si si to uz cital, tak si si to mal citat poriadne. ...a zmysel pre humor....hmmm
Neregistrovaný - lubica, 12.7.2000 13:13
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!