lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 4 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 11. August, , Dnes oslavuje Zuzana
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Gašpar

  Spracoval(a) : Jana Osuská
Dátum : 29.1.2002
späť
Späť

Poslať
 

Meno slovanského pôvodu, ktoré predstavovalo šaša. So zabávačom však má jeho nositeľ spoločnú iba činorodosť. Sú to aktívni flegmatickí muži, s jasným cieľom.

Keď sa pre niečo rozhodnú, nič ich nezastaví. Vytvoria si stádo, stanú si na jeho čelo a hlava nehlava postupujú dopredu s urputnou silou, ale bez zbytočných vášní. Majú pevnú vôľu, ktorá ich predurčuje byť príkladom a viesť kolektív. Škodí im, že ho nevedú demokraticky. Omnoho viac im vyhovuje diktatúra. Tak, ako sa nedelia o úspech, nedelia sa ani o neúspech. Navyše ho ani nepoznajú. Vedia, že neúspech je neúspechom až vtedy, keď ho pripustíme. Čo ich nezabije, ich určite posilní a presvedčí ich o vlastnej výnimočnosti. Sú to typy, ktoré si vedia vážiť vznešeného nepriateľa, lebo ich núti k najvyššiemu výkonu. A oni sú na výkon stavaní. Nech už stoja na akomkoľvek poste, svoje presvedčenie šíria skôr v spolupráci s bohom vojny Aresom ako s veselým Bakchusom. Dokonca aj lásku si radšej vybojujú ako dostanú. Najviac ich nudí oddaná žena. Najviac ich teší krásne zmierovanie. Ak sa od nich dozviete priveľa o svojej kráse, je to hra. Nechce sa im hovoriť ľúbim ťa, lebo vedia, že je cťou pre ženy, milovať práve ich, lebo ich sexualita a požívačnosť je príslovečná. Ženy ju vraj milujú, keby sa mýlili, tak im odporučia, aby si zvykli.  


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!