lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 4 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 8 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 21. September, , Dnes oslavuje Matúš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Kto bude Donaha?

  Spracoval(a) : Jana Konečná
Dátum : 20.2.2004
späť
Späť

Poslať
 

Obsadenie nového pripravovaného muzikálu so šteklivým názvom Donaha! na bratislavskej Novej scéne sa už pomaly črtá. V príbehu skupinky nezamestnaných mužov, ktorí sa rozhodnú napriek nepriazni osudu nezostať bez práce a privyrobiť si striptízovým tancom, by sa podľa predbežných informácií mali objaviť osvedčené muzikálové hviezdy ako Csongor Kassai, Viktor Horján, Juraj Ďurdiak, Ivo Gogál, Ivo Heller či Karol Čálik.

Popri nich však majú šancu aj ďalší odvážni muži, ktorých režisér Jozef Bednárik preverí na konkurze v nedeľu 7. marca. Filmoví priaznivci už poznajú titul Donaha! z úspešnej rovnomennej anglickej komédie s Robertom Carlylom v hlavnej úlohe. Do akej miery však zostanú "donaha" aj slovenskí interpreti na javisku Novej scény, je ešte podľa umeleckého riaditeľa Juraja Ďurdiaka predčasné hovoriť, keďže muzikál sa síce začne skúšať už onedlho, ale premiéru bude mať až na začiatku novej divadelnej sezóny v septembri.
    
Aj keď v centre pozornosti tohto predstavenia sú predovšetkým muži, spoločnosť by im na Novej scéne mali robiť aj atraktívne dámy – Zdena Studenková, Marta Sládečková, Kamila Magálová, Zuzana Mauréry, Jana Hubinská či Magda Paveleková. A čoskoro by mala potvrdiť spoluprácu aj jedna zo ženských hereckých legiend Slovenského národného divadla.

Copyright©2004 TASR


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!