lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 27 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 25. November, , Dnes oslavuje Katarína
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Britské médiá zaplatia Mr.Beanovi značné odškodné za nepravdivé informácie

  Spracoval(a) : Miriam Kuhlova
Dátum : 26.4.2004
späť
Späť

Poslať
 

Britský komik Rowan Atkinson (49) známy ako Mr.Bean získal značné odškodné od tlačených médií, ktoré pred niekoľkými mesiacmi zverejnili informácie, že umelec bojuje s ťažkou depresiou a je na pokraji zrútenia. Presná výška vysúdeného odškodného, ktoré komik venuje nadácii na pomoc mentálne chorým, nie je však známa.
    
Nedeľník Mail on Sunday v decembri 2003 a januári 2004 opakovane napísal, že sa na Atkinsonovom zdravotnom stave výraznou mierou podpísali negatívne kritiky jeho filmovej novinky Johnny English. Podľa rovnakého zdroja herec, ktorého údajne na päť týždňov hospitalizovali na americkej psychiatrickej klinike, chce na rok prerušiť všetky umelecké aktivity.
    
"Všetky tieto nezodpovedné a urážajúce tvrdenia sa podarilo vyvrátiť," zdôraznil Rowan Atkinson po víťaznom procese a dodal, že médiá sa pokúsili využiť spomínané informácie sťaby senzačné odhalenia. Komikov advokát opakovane dementoval tieto správy a zdôraznil, že jeho mandant v skutočnosti nikdy netrpel depresiami, ani nestál na pokraji zrútenia. Neinicioval umeleckú prestávku, jeho kariéra úspešne pokračuje a v súčasnosti pracuje na pokračovaní filmu Johnny English, dodal právny zástupca. Mr. Bean patrí medzi bohatých britských umelcov, jeho majetok odhadovali koncom roka 2003 na 84 miliónov eur (viac ako 3,3 miliardy Sk).

Copyright©2004 TASR


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!