lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 20. August, , Dnes oslavuje Anabela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Enzým pre ženy?

  Spracoval(a) : Bc. Mária Juritková
Dátum : 3.2.2006
späť
Späť

Poslať
 

Vynikajúci pomocník pre ženy je mužského rodu.

Aj vy si myslíte, že keby muži mali pretrpieť všetko čo ženy, tak by ľudstvo dávno vyhynulo? Nejde iba o pôrody, ale aj iné problémy fyzického a psychického charakteru. Rôzne zápaly pohlavných orgánov, predmenštruačné syndrómy, migrény, menopauza, rakovina prsníkov .... takto by sme mohli pokračovať ďalej. Iste aj muži majú svoje „typické“ choroby ale hovorí sa, že ženy sú vraj od prírody zrodené k tomu, aby vydržali viac záťaže či stresov. Existuje teda niečo, čo by im mohlo v tomto boji nejako pomôcť?

 

Samozrejme, že urobíte najlepšie ak budete svoje problémy konzultovať s lekárom, no všetci dobre vieme, že na väčšinu chorôb sa najčastejšie predpisujú antibiotiká. Niekedy však nie je liečba dostatočne účinná, pôsobí len čiastkovo či krátkodobo a choroba sa vracia alebo pretrváva. Čo s tým? Riešenie existuje a dokonca je mužského rodu – je to enzým.

 

O jeho využitie v praxi sa zaslúžil významný vedec prof. Max Wolf – objaviteľ tzv. systémovej enzýmoterapie. Názov je možno komplikovaný, ale podstata celkom jednoduchá. Na prvý pohľad je totiž jasné, že ak sa dve veci spoja, budú mať väčšie šance v boji. Tak je to aj s enzýmami a antibiotikami. Enzýmy sa totiž v organizme aktívne zapájajú do boja s choroboplodnými zárodkami, pretože podporujú ľahší prienik antibiotík do tkanív. Týmto spôsobom sa rýchlejšie zbavíte všetkých problémov a hlavne – neobjavia sa recidívy.


Výsledky potvrdzuje napríklad aj klinický výskum na pacientoch trpiacich zápalom močového mechúra či pohlavných orgánov. Jednej skupine boli podávané len antibiotiká, druhej okrem nich aj prípravok systémovej enzýmoterapie Wobenzym. V prvej skupine bolo vyliečených 61,4 % pacientov, v tej druhej až 92,3%! A čo je oveľa dôležitejšie, v tejto skupine u žiadneho z pacientov nedošlo v priebehu ďalších troch mesiacov k opakovaniu zápalu.


Pomôžte si teda v boji s chorobami, ktoré vás trápia aj pomocou prírodných prípravkov, ktoré dostanete v každej lekárni. Zostane vám viac času na riešenie tých príjemnejších záležitostí.


Diskusia k článku:

autorka bude mat aj na nahrobku raz napisane Bc.?
Neregistrovaný - ..., 4.2.2006 15:47
a co ti na tom tak vadi? ze ma niekto skolu a ty nie? ach, ta zavist..
Neregistrovaný - zuzanka, 5.2.2006 13:56
ty trojboka, čo závidíš? máš sa vyjadriť k článku, ale na to si asi dosť vygumovaná
Neregistrovaný - anka, 26.2.2006 18:39
... neda mi nereagovat, ze ten titul som tam vobec neplanovala mat napisany, ale uverejnili to tak kompetentni, autorka.
Neregistrovaný - maja, 28.2.2006 10:51
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!