lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 37 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 14. Apríl, , Dnes oslavuje Justína
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Novinka Orbit pre zdravé a silné zuby

  Spracoval(a) : Jana Čahojová
Dátum : 13.8.2007
späť
Späť

Poslať
 

Viete, že naše telo obsahuje až 2 kg vápnika? V zuboch a kostiach ľudského tela sa nachádza 99 % jeho obsahu. Vápnik je pre naše zdravie nevyhnutný. Telo ho potrebuje od detstva až do staršieho veku. Okrem posilnenia zubov a kostí pomáha udržať v kondícii aj nervový systém organizmu. Nové žuvačky Orbit Professional s kalciom dodávajú telu pri odporúčanom žuvaní 1/6 odporúčanej dennej dávky vápnika, a tak prispievajú k tomu, aby boli naše zuby silné  a zdravé.

Pravidelné dodávanie vápnika je pre telo - a zvlášť pre naše zuby veľmi dôležité. Konzumujeme ho v rozpustnej aj nerozpustnej forme. Rozpustný vápnik posilňuje naše zuby priamo prostredníctom slín a nerozpustný (Kalcium karbonate) nepriamo - po vstrebaní naším zažívacím traktom nás posilňuje z krvného obehu. Na základe záujmu spotrebiteľov aj stomatológov je Orbit Professional s kalciom novým výrobkom, ktorý ponúka všetky výhody žuvačky bez cukru, ale aj s pridaným vápnikom. Vďaka špeciálnym mikrogranuliam s kalciom a pri dodržaní odporúčaného žuvania šiestich žuvačiek Orbit Professional s kalciom denne (trikrát denne dve žuvačky po každom jedle), dostane telo  1/6 dennej dávky vápnika, ktorá  je stanovená na 1000 mg pre dospelého človeka.

Orbit Professional s kalciom dodáva telu nielen vápnik, ale ponúka aj ďalšie výhody žuvania žuvačiek bez cukru. Rovnako ako ostatné výrobky Orbit Professional, aj tento obsahuje xylitol a desaťnásobne stimuluje vytváranie slín v ústach, čím napomáha znižovať riziko vzniku zubného kazu.
Nové žuvačky Orbit Professional s kalciom si môžete zakúpiť v štandardnom balení po desiatich kusoch. Obohacujú rad Orbit Professional nielen svojou skvelou mätovou chuťou, ale aj svojím dobrým vplyvom na zdravie kostí a zubov. Odporúčaná cena: 16,50 Sk

 


Diskusia k článku:

Gosh, I wish I would have had that informaiton earlier!
Neregistrovaný - BCACnaTD, 5.10.2011 19:24, ramed(`na`)posta.unizar.es
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!