lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 13 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 15. Apríl, , Dnes oslavuje Fedor
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Krásne pôsobí iba ten, kto sa dobre cíti 2.

  Spracoval(a) : Jana Osuska
Dátum : 31.5.2000
späť
Späť

Poslať
 

7. krok – ÚČES A MEJKAP. Niekoľko rád špičkových vizážistov:
© Jediné, čo nosíte ku všetkým odevom, sú vaše vlasy. Z tohto dôvodu je perfektný strih skutočne dobrá investícia. Opýtajte sa žien s vynikajúcimi účesmi, kde ich strihajú. Ak ostanete v šoku kvôli cene, spomeňte si, koľkože to stáli večerné šaty, ktoré ste si obliekli len jediný raz?!
© Či si zafarbiť vlasy? Nenásilná stredneplavá farba pasuje ku všetkým typom pokožky, zjemňuje a zoženšťuje črty tváre. Ale pozor: ak nová farba nebude harmonizovať s farbou pokožky, budete vyzerať ako v parochni.
© Od tridsiatky vyššie sú dlhé vlasy pomaly tabu (pridávajú roky). Omnoho vhodnejšie sú vlasy s dĺžkou po kľúčne kosti, z ktorých môžete vytvoriť podľa potreby športový, klasický alebo elegantný účes.
© Mejkap je skutočný zázrak – ak s ním človek zaobchádza správne. Aspoň raz sa poraďte s profesionálnym vizážistom, ktorý vám celkom konkrétne predvedie, ako zvýrazniť klady a potlačiť zápory. Inak vo všeobecnosti platí, že priveľa mejkapu pridáva päť rokov navyše.
© Rúž, očné tiene a farbu na líca vždy vyberajte z rovnakej „rodiny“ farieb. Čiže iba ružovkasté, hrdzavé alebo hnedé odtiene.
8. krok – SPRÁVNE NAKUPOVAŤ. Štyri rady, ktoré treba poznať...
Trik so zrkadlom. Spredu síce vyzeráte v superúzkych šatách bezchybne – ale ktovie, či vám robia dobrú figúru aj zozadu? Nikdy sa nezabudnite postaviť pred trojité zrkadlo, v ktorom sa uvidíte zo všetkých strán.
Nenakupujte v poslednej chvíli. Kto nakupuje v strese a pod časovým tlakom, väčšinou si vyberie zle a obvykle aj príliš draho.
Nákupy z depresie. Nikdy nenakupujte, aby ste si zlepšili náladu. Po krátkej radosti bude nasledovať hlboký pád – najmä na vašom účte.
Nikdy nekupujte menšie čísla. ,,Zoberiem tie nohavice tridsaťšestky a vtiahnem do nich brucho.“ Nezabúdajte, že príliš úzke odevy rozširujú. Napokon, kto už vidí ceduľku s číslom veľkosti...
9. krok – ZMYSEL PRE REALITU. Štýl má mnoho spoločného so zdravým zmyslom pre realitu. Dobre môžete vyzerať iba vtedy, ak sa budete dobre cítiť. Čo to znamená? Trpieť kvôli najnovším módnym trendom je hlúposť. Či už sú to holé nohy uprostred zimy, príliš úzke nohavice alebo topánky, z ktorých vám naskakujú pľuzgiere. Vaše šaty aj topánky by mali byť vždy pohodlné a vhodné pre danú príležitosť. Potkýňať sa v sexi ihličkách na záhradnej párty vôbec nie je štýlové.
10. krok – TOPÁNKY. Už naše staré mamy vedeli, že skutočnú dámu možno poznať podľa topánok. Dnes toto pravidlo platí ešte viac Dobré topánky už nie sú indikátorom sociálnej príslušnosti, ale jasným znamením dobrého vkusu a štýlu. Obnosené alebo nevyčistené topánky zničia aj efekt najdômyselnejšie zladeného zovňajšku, zatiaľ čo rafinované zušľachtia dokonca aj účinok päťstokorunových šiat. Vždy správne sú klasické lodičky na polovysokom opätku.
11. krok – REČ TELA. Majestátne držanie tela zanecháva lepší dojem ako čokoľvek, čo máte oblečené. K dobrému držaniu tela patrí: rovno držať chrbát, ramená stiahnuť nadol, sedieť podľa možnosti vzpriamene a s napnutým krkom. Gracióznu chôdzu si nacvičte pred zrkadlom. Keď sa budete pohybovať ako kráľovná, bude celkom nepodstatné, čo máte na sebe. Štýl ,,nebazíruje“ len na pekných šatách, ale aj na tom, ako ich nosíte. Audrey Hepburnová by pôsobila elegantne aj v šatstve z blšiehu trhu. Vďaka hodinám baletu, s ktorými začala už ako dieťa, sa pohybovala s gráciou víly

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!