lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 17 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 6 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 01. December, , Dnes oslavuje Edmund
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Pozornosť mužov je pre ženy dôležitejšia ako sex

  Spracoval(a) : Kristína Farkašová
Dátum : 29.7.2004
späť
Späť

Poslať
 

Podanie ruky ako pomoc žene pri vychádzaní z auta  má  očarujúcejší účinok ako zvodné pohľady. Dlhotrvajúci vzťah medzi dvoma ľuďmi je zvyčajne založený na láske, pozornosti, vzájomnej harmónii, nie len na sexe ako takom. Vzťah sa zvyčajne končí smutne, ak sa muž  prejavuje vo vzťahu tak, že žena má pocit, že nie je dostatočne ocenená.

Drobnosti dokážu zázraky
Otvorenie dverí a  prednosť pri vstúpení do miestnosti, podanie ruky pri vystupovaní z auta nie sú len zaprášené súčasti etikety. Sú to signály, ktoré žena dekóduje ako: „Som tu keď ma potrebuješ“. A práve to potrebuje, aby sa vo vzťahu cítila dobre.
Podľa nedávneho výskumu až 91% žien je vždy potešených, ak im muž podá ruku. Muži prekvapujúco obľubujú pravidlo prednosti žene pri dverách. A dôvod? Využijú tak pár sekúnd na to, aby sa potešili pohľadom na ženské pozadie. Tento fakt uviedlo až  94% mužov!

Znalosť mužových dobrých mravov sa dá najjednoduchšie overiť v reštaurácii pri platení účtu. V súčasnosti už neplatí niekdajšia etiketa. Iba 40% mužov platí účet v reštaurácii pre dvoch. A zároveň iba 22% žien akceptuje, že večeru uhradí muž. Hradenie účtu je delikátna záležitosť, najmä ak sa dvojica pozná len krátko. Psychológovia tvrdia, že muži často nechápu, ako veľmi je pre ženy dôležitý pocit nezávislosti. Ženy si vážia mužskú pozornosť s pribúdajúcim vekom. 42% mužov nad 65 rokov tvrdí, že muž by mal v každom prípade zaplatiť účet, ak pozval ženu na večeru. Aj keď iba 39% mladých žien od 17 do 24 rokov sa prikláňa k tomu, že je to ich povinnosť.


Diskusia k článku:

Zaujímavý článok. Zrovna som nedávno riešila podobnú dilemu, nechať sa pozvať a zaplatiť za seba, alebo to nechať na kolegu? Nakoniec som si nechala obed zaplatiť so slovami, že to bude na revanž...avšak ani po opätovnom pozvaní ma kolega nenechal účet zaplatiť. Pozvanie ženy a platbu za spoločný obed zjavne považoval za veľmi prirodzený prejav mužskej galantnosti...iba ja sa momentálne cítim nepríjemne, nakoľko ani po ďalších pozvaniach ma nenechal zaplatiť... IS
Neregistrovaný - , 29.7.2004 11:13
Myslim si, za to zalezi s kym na tu veceru idem. Je rozdiel ak idem s kolegom alebo kamaratom, je to v poriadku, že si chcem svoju cast zaplatit. A je rozdiel ak ma pozval moj priateľ alebo uz manzel, tam nevidim nejaku ujmu pre seba, ze zaplati on.
Neregistrovaný - matina, 5.8.2004 12:49
Nenechá ťa platiť-možno ti tým dáva najavo že je muž ,ktorý je schopný o teba sa postarat. Nedávaj mu zbytočnú nádej tým že prijmaš jeho pozvania, aby si ho neranila alebo neurazila (až raz prestaneš s ním chodit na obedy).Ak ťa nepriťahuje radšej to rieš.
Neregistrovaný - , 30.7.2006 08:02
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!