lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 17 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 6 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 01. December, , Dnes oslavuje Edmund
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Dievča za milión

  Spracoval(a) : Jana Konečná
Dátum : 25.8.2004
späť
Späť

Poslať
 

Viac ako 600 adeptiek na titul Dievča za milión sa zúčastnilo prvých dvoch konkurzov v Košiciach a Banskej Bystrici. Trojčlenná porota v zložení Milan Kňažko, Zdena Studenková a Fredy Aiysi tak nečakane vyhodnocovala ich výkony až do neskorých večerných hodín.

Z východu a stredu Slovenska pocestuje na celoslovenské semifinále 49 mladých žien.      "Záujmom dievčat som príjemne prekvapený. Za dva dni som bol svedkom mnohých veľmi originálnych prezentácií. Od žonglovania s fľašou vodky, cez akrobaciu na kolieskových korčuliach až po prednes vlastnej prózy a poézie.

Fantázia mladých ľudí nemá hraníc," hovorí predseda poroty a generálny riaditeľ TV JOJ Milan Kňažko. Zdena Studenková je kritickejšia: "Milión korún je veľmi veľa peňazí. Ak ich niekto chce, musí ukázať podstatne viac ako len dobrú postavu a peknú tvár. Preto mali u mňa šancu len tie dievčatá, ktoré nám predviedli niečo navyše."

"Veľa dievčat o svojom talente možno ani netuší. V Banskej Bystrici jedna dievčina prišla v teplákoch len ako sprievod svojej vyobliekanej kamarátky. Zaregistrovala sa preto, aby jej kamoška nebola na konkurze sama. Porota však jej originálny prejav ohodnotila pozvánkou do semifinále," približuje jeden z mnohých konkurzných príbehov tretí z porotcov Fredy Aiysi. Dievčatá majú ešte stále šancu. Ďalších 40 až 50 semifinalistiek prvej slovenskej reality šou Dievča za milión bude porota hľadať 4. septembra v bratislavskom Istropolise a 6. septembra v žilinskom Dome odborov.

Copyright©2004 TASR

 


Diskusia k článku:

a čo teraz??:-))
Neregistrovaný - lila, 30.10.2004 17:11
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!