lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 17 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 6 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 01. December, , Dnes oslavuje Edmund
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Hotel New Hampshire - Irving John

  Spracoval(a) : IKAR
Dátum : 13.9.2005
späť
Späť

Poslať
 

Irving podobne ako v iných románoch excelentne zaznamenáva nuansy bizarného rodinného života súrodencov Berryovcov – homosexuála Franka, Franny a Johna spojených incestným vzťahov, trpaslíčky Lilly s literárnym talentom a kurióznej postavičky Vajca. Nad tým všetkým sa vznáša vzťah Wina Berryho a jeho manželky Mary, ktorý dáva rodinnej ságe vyšší zmysel. Na prvý pohľad bizarná rodinka, no ich osudy pôsobia dôveryhodne, dojemne i neuveriteľne zábavne.

Termín vydania: 14.9.2005, cena: 399 Sk - počet strán: 512, formát: 125x200, tvrdá väzba

Hotel New Hampshire je rodinnou ságou, geograficky zasadenou do prostredia amerického vidieka, Viedne a New Yorku. Irving podobne ako v iných románoch excelentne zaznamenáva nuansy bizarného rodinného života súrodencov Berryovcov – homosexuála Franka, Franny a Johna spojených incestným vzťahov, trpaslíčky Lilly s literárnym talentom a kurióznej postavičky Vajca. Nad tým všetkým sa vznáša vzťah Wina Berryho a jeho manželky Mary, ktorý dáva rodinnej ságe vyšší zmysel. Autora fascinujú postavičky medveďov, viedenské prostitútky, anarchisti, cirkusanti, kontrast amerického a viedenského života, sex v rôznych podobách. Napriek tragédiám, aké rodinu Berryovcov na ceste životom sprevádzajú, jej členovia si plnia sny – hoci treba priznať, že ich samotných konečný výsledok neraz prekvapí. Na prvý pohľad bizarná rodinka, no ich osudy pôsobia dôveryhodne, dojemne i neuveriteľne zábavne. Práve ich prostredníctvom odpovedá autor na otázku: Ako má človek žiť zmysluplný život vo svete plnom hrôz, nečakaných tragédií a márnosti? Vo svete podľa Johna Irvinga možno v rodine plnej lásky a porozumenia.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!