lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 7 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 28. Február, , Dnes oslavuje Zlatica
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Nový Right Guard pre mužov - Spoľahlivá zbraň v boji proti telesnému pachu

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 30.3.2010
späť
Späť

Poslať
 

Right Guard poskytuje americkým mužom spoľahlivú zbraň v boji proti neželanému telesnému pachu už 50 rokov a v súčasnosti je Right Guard v USA číslo dva na trhu dezodorantov pre mužov. Od marca 2010 sa budú môcť chopiť tejto zbrane už aj muži na Slovensku! Nový rad dezodorantov Right Guard bojuje už proti pôvodu telesného pachu, čím ponúka extra silnú ochranu pre mužov v pohybe a to až počas 48 hodín.

 

Väčšina ľudí si myslí, že práve samotný pot vytvára nepríjemný telesný pach. Skutočnosť je však iná. V našom podpazuší sa nachádzajú baktérie, ktoré rozkladajú zložky potu. Vznikajú tým molekuly, ktoré vylučujú nepríjemný pach. Vlhké podpazušie predstavuje ideálne prostredie pre množenie baktérií a práve preto ho treba pred potom chrániť. Nový antiperspirant Right Guard nielen chráni pred vznikom potu, ale tiež účinne bojuje proti baktériám, ktoré spôsobujú vznik telesného pachu a to až počas celých 48 hodín pre príjemný pocit sviežosti.

 

 

Vysokoúčinná receptúra nového radu dezodorantov Right Guard s anti-bakteriálnymi molekulami striebra efektívne bojuje proti baktériám, ktoré spôsobujú vznik telesného pachu. Dezodoranty Right Guard tak ponúkajú dvojitú ochranu aj pre tých najakčnejších mužov počas celých 48 hodín. Spreje navyše obsahujú špeciálne anti-bakteriálne mikro kapsule, ktorých aktívne zložky sa uvoľňujú vtedy, keď je to naozaj potrebné – počas namáhavých aktivít alebo pri zvýšenej telesnej teplote. 

 

Nový rad dezodorantov Right Guard je dostupný v štyroch sviežich, mužných vôňach – Fresh Blast, Cool Impact, Power Flash a Energy Burst, pre extra pocit bezpečnosti a sebavedomia v akejkoľvek situácii.

Pre osviežujúci pocit aj po sprchovaní prichádza Right Guard s inovatívnym a vysokoúčinným radom sprchovacích gélov. Inovatívna receptúra s osviežujúcim deo účinkom obsahuje chladivý mentol a aktívne deo zložky, ktoré účinne bojujú s baktériami spôsobujúcimi telesný pach. Každý muž si tak bude môcť vychutnávať pocit sviežosti aj po sprchovaní a to až počas 8 hodín.

 

Nový rad spchovacích gélov je rovnako dostupný v štyroch mužných vôňach - Cool Impact, Fresh Blast, Energy Burst and Power Flash. Sprchovacie gély Right Guard (400ml) dokonale dopĺňajú skvelý rad dezodorantov.

 

Nový rad Right Guard bol vytvorený s cieľom uspokojiť aj tých najnáročnejších mužov pre ich spoľahlivý pocit bezpečia počas celého dňa. Right Guard dáva mužom pocit istoty a sebavedomia bez ohľadu na to, v akej situácii sa práve nachádzajú – cvičenie v posilňovni, dôležité pracovné stretnutie či romantická schôdzka. 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!