lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 3 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 13 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 25. Február, , Dnes oslavuje Frederik/Frederika
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Zdravšie a krajšie na splátky chcú byť najmä ženy

  Spracoval(a) : Osuská Jana
Dátum : 21.4.2008
späť
Späť

Poslať
 

Už päť rokov ponúka Home Credit Slovakia spotrebiteľský úver Medifin, ktorý umožňuje financovanie nadštandardných zdravotných zákrokov. V roku 2007 ho klienti najčastejšie využili na financovanie estetickej chirurgie a stomatologických zákrokov. Priemerná výška úveru sa vlani zvýšila na 17 700 Sk, tri štvrtiny klientov predstavovali ženy.


„Takmer 80 % objemu úverov, ktoré vlani klienti využili na financovanie zdravotnej starostlivosti, spadá do oblasti estetickej chirurgie. Home Credit tak sprístupňuje túto nadštandardnú oblasť medicíny väčšiemu okruhu pacientov,“ uviedol Vojtěch Ščevík, obchodný riaditeľ spoločnosti Home Credit Slovakia, a.s.


Najobľúbenejším zákrokom roku 2007 bola jednoznačne liposukcia. Práve na odstránenie tukových vankúšov využila Medifin aj najmladšia, ešte len 21-ročná klientka. K ďalším operáciám na splátky patrili napríklad korekcie nosa a uší, plastika brušnej steny alebo transplantácia vlasov.


Z iných oblastí medicíny, kde našiel Medifin v minulom roku uplatnenie, možno spomenúť protetické stomatologické zákroky či dlhodobé antikoncepčné systémy v gynekológii. Klienti však tento typ spotrebiteľského úveru môžu využiť k financovaniu akýchkoľvek ďalších typov ošetrení, ktoré poskytujú partnerské zdravotnícke zariadenia. Tých je v súčasnosti asi päťdesiat po celej Slovenskej republike a zahŕňajú špecializované kliniky i ordinácie odborných lekárov.


Zo štatistických údajov spoločnosti Home Credit Slovakia vyplýva, že veková hranica viac ako troch štvrtín klientov Medifinu nepresahuje 40 rokov. Až 75 % všetkých klientov v minulom roku tvorili ženy. Zaujímavý je tiež fakt, že zatiaľ čo ženy bežne absolvujú nadštandardné zákroky už po 20. roku, muži ich vo väčšej miere začínajú využívať až ako tridsiatnici.


 „Financovanie lekárskej starostlivosti prostredníctvom Medifinu prichádza na rad v okamihu, kedy klient nemôže svoj zdravotný problém riešiť cez zdravotnú poisťovňu. Je zrejmé, že oblasť nadštandardnej starostlivosti sa z obchodného hľadiska nedá porovnať s bežnými spotrebiteľskými segmentmi. Napriek tomu ju považujeme za dôležitú súčasť našej komplexnej ponuky,“ dodal Vojtěch Ščevík.

Priemerná výška úveru vlani predstavovala 17 700 Sk, čo je o tisíc korún viac ako v roku 2006. Klienti svoj úver splatia v priemere za 17 mesiacov.


 


Diskusia k článku:

..."zdravšie na splátky" ...zaujímavý nadpis? netušila som, že aj to sa dá.. ;-)buď som zdravá alebo chorá...nevedela som, že moderná doba pozná niečo také ako je byť zdravý, zdravší, najzdravší... a ešte k tomu na splátky, no toto ;-))
Neregistrovaný - bibi, 22.4.2008 09:46
a vraj zdravsi s Homekreditom! :-)) z neho tak akurat moze cloveka slak trafit.
Neregistrovaný - byby, 25.4.2008 22:31
Som znechutene1 a znshuene1 z čle1nkov, a najme4 z komentov v tom bystricople1tku :( nimi sa neoplated ani zapodievať :(Je mi ľfato, že fatočia takfdmto podlfdm spf4sobom na ľuded, ktored chcfa a snažia sa napriek všetke9mu! BB pomf4cť a za to sa im dostane takejto odmeny ? Že ich hanba nefackuje :(A bre1niť sa samozrejme treba, lebo za chvedľu ne1m budfa všetkfdm ske1kať po hlave1ch a jedovatfdmi slinami zamorovať aj tak skazene9 ovzdušie v BB :(Držedm ve1m palce a vydržať :-)
Neregistrovaný - NRZQJGLkE, 29.3.2012 13:39, voiceovers(`na`)jennydunbar.co.uk
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!