lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 57 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 45 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 27. Január, , Dnes oslavuje Bohuš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
PC REVUE prináša výstavu Notebook EXPO

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 9.4.2013
späť
Späť

Poslať
 

Najčítanejší slovenský počítačový magazín PC REVUE pripravil štvrtý ročník úspešnej výstavy notebookov, ultrabookov, tabletov, smartfónov, mobilných zariadení, spotrebnej elektroniky a iných IT produktov na Slovensku Notebook EXPO.

Štvrtý ročník Notebook EXPO sa bude niesť v duchu mobilných, najmä konvertibilných zariadení. Na výstave sa predstavia všetci známi výrobcovia týchto zariadení, predajcovia rôznorodého príslušenstva, nebudú chýbať ani produkty z oblasti spotrebnej elektroniky, softvéru a telekomunikácií. Na výstave sa uskutoční aj niekoľko slovenských produktových premiér. Ani tento rok nebudú chýbať novinky z výstavy CES v Las Vegas, MWC v BarceloneCeBIT v Hannoveri.

Notebook EXPO vám prinesie nezabudnuteľné zážitky. Priamo na výstave budete mať možnosť naživo vidieť crash test notebooku Fujitsu a telefónu Sony Xperia Z.  Budete si môcť vyskúšať extrémnu jazdu v profesionálnom jazdeckom simulátore a nezabudli sme ani na skutočných hráčov. Na Notebook EXPO sa uskutoční kvalifikácia a finále jedinečného slovenského turnaja v Trackmanii 2, ktorého víťaz si odnesie notebook Dell.

Tento rok sa na Notebook EXPO postaráme aj o nežné pohlavie. Pripravili sme špecializovaný dámsky klub, kde sa všetkým dámam budú venovať naši odborníci. Budú si môcť vyskúšať nové spôsoby líčenia, predlžovanie vlasov, nové 3D mihalnice a iné. Po skrášľovacích procedúrach ich aj odfotíme a fotku si odnesú domov na pamiatku.

Postaráme sa aj o vaše ratolesti. Pripravili sme pre ne detský kútik s veľkým množstvom rôznorodej zábavy. Vaše deti budú po celý čas pod odborným dohľadom a vy sa budete môcť nerušene venovať zaujímavostiam na výstave.

Pripravená je aj relaxačná zóna, množstvo súťaží a sprievodných aktivít.

Na výstave sa budete môcť stretnúť a porozprávať aj s redaktormi PC REVUE, okrem šéfredaktora Ondreja Macka bude prítomný aj jeho zástupca Jozef Orgonáš, ako aj Michal Reiter, Peter Hucík, Roman Kadlec, František Urban, Ondrej Perešíni a ďalší. Redaktori PC REVUE budú počas celej výstavy k dispozícii návštevníkom v poradenskej sekcii, kde radi zadarmo poskytnú odbornú pomoc, cenné rady a pomôžu návštevníkom vyriešiť technologické problémy.

 „Po úspešnom treťom ročníku a pozitívnom ohlase čitateľov sme ani nemali inú možnosť ako zorganizovať ďalší ročník tejto výstavy. Hneď po skončení tretieho ročníka sme mali množstvo záujemcov o účasť na pokračovaní. Opäť chceme návštevníkom výstavy priniesť najnovšie informácie zo sveta IT a ukázať, že informačné technológie nie sú iba pre špecialistov, ale dokážu spríjemniť život každému jednému z nás,“ uviedol Ondrej Macko, šéfredaktor PC REVUE.

V  PC REVUE sa neustále snažíme vzdelávať verejnosť v IT oblasti. Výstava Notebook EXPO, ktorú organizujeme, si kladie za cieľ ukázať ľudskú tvár informačných technológií a hovoriť o nich s ľuďmi v bezprostrednom kontakte. Notebook EXPO sme tentoraz premiestnili do novej budovy Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Mlynskej doline. Urobili sme tak hlavne pre väčší priestor. Teraz máme oveľa väčšie možnosti organizovať sprievodné akcie a umožniť návštevníkom účasť na zaujímavých prednáškach. Zároveň je tu možnosť bezplatného parkovania a miesto je dostupné prostredníctvom MHD. Navyše v deň konania bude zadarmo premávať osobitný autobus,“  dodáva Macko.

Veľkým lákadlom pre návštevníkov sú výnimočné akcie a ceny, ktoré mnohí výrobcovia ponúknu pri príležitosti tejto jedinej výstavy svojho druhu na Slovensku.  Ešte pred výstavou prebieha súťaž o unikátny ASUS VivoBook 15,6". Čitatelia ju nájdu v marcovom a aprílovom vydaní magazínu PC REVUE, ako aj na stránkach www.notebookexpo.sk.
Na Notebook EXPO si návštevníci budú môcť kúpiť tričká so štýlovými motívmi PC REVUE, ako aj nálepky na notebook. Pripravené sú aj výhodné akcie na predplatné magazínu PC REVUE exkluzívne iba počas výstavy.

Okrem toho na účastníkov čaká bohatý sprievodný program. Výstava je spojená s prednáškami o novinkách, nových technológiách použitých v prenosných počítačoch, bezpečnosti, mobilnej komunikácii či iných populárnych témach. Spomenieme azda tie, ktoré nemôžete vynechať: prednášku šéfredaktora magazínu PC REVUE Ondreja Macka o najnovších trendoch a produktoch či redaktora Michala Reitera o trendoch v oblasti smartfónov, prípadne prednášky odborníkov zo spoločností Microsoft, Intel, ESET, Sony, Canon a ďalších.
Predstavené budú horúce novinky, ktoré priniesli svetové výstavy počítačov a spotrebnej elektroniky v posledných mesiacoch.

Výstava Notebook EXPO sa koná už 13. apríla 2013 v novej budove Fakulty informatiky a informačných technológií STU v Bratislave.

 

Prečo sa vám oplatí byť na Notebook EXPO?

 

KEDY: sobota 13. apríla

KDE: Fakulta informatiky a informačných technológií STU v Bratislave na Ilkovičovej ulici

ČO: Najväčšia výstava notebookov-ultrabookov, tabletov, smartfónov, mobilných zariadení, spotrebnej elektroniky a iných IT produktov na Slovensku

 

Čo vás čaká?

 

Herný turnaj DELL Alienware Trackmania 2

Aj tento rok sme pre vás pripravili herný turnaj v obľúbenej Trackmanii. Príďte na výstavu, odjazdite okruh v čo najkratšom čase a môžete postúpiť do veľkého finále, ktoré sa odohrá na Notebook EXPO ten istý deň v popoludňajších hodinách. Veľké finále sa bude hrať na „nadupaných“ notebookoch Alienware a výherca si odnesie notebook DELL.

 

Crash testy

Ani tento rok nezabudneme otestovať odolnosť zaujímavých produktov. Šéfredaktor PC REVUE Ondrej Macko na svojich prednáškach preverí vyhotovenie smartfónu Sony Xperia Z a odolnosť ultrabooku Fujitsu UH552 v náročných crash testoch. Chcete vedieť, čo všetko tieto produkty zvládnu? Tak nezmeškajte tohtoročné Notebook EXPO.

 

Prednášky

Na výstave sa uskutočnia aj zaujímavé prednášky. Spomenieme azda tie, ktoré nemôžete určite vynechať: prednášku šéfredaktora magazínu PC REVUE Ondreja Macka o najnovších trendoch a produktoch či redaktora Michala Reitera o smartfónoch, ich bezpečnosti a ďalšom smerovaní, prípadne prednášky odborníkov zo spoločností Microsoft, Intel, Eset a ďalších. Program prednášok nájdete na www.notebookexpo.sk

 

Vyžrebovanie víťaza súťaže o notebook ASUS VivoBook 15,6"

Na Notebook EXPO sa dozviete aj meno výhercu súťaže o notebook ASUS VivoBook 15,6", do ktorej sa môžete zapojiť už teraz na www.notebookexpo.sk. Stačí vyplniť súťažný formulár, odpovedať na súťažné otázky a budete zaradení do žrebovania. Ak bude výherca počas žrebovania súťaže prítomný na Notebook EXPO, získa navyše aj ročné predplatné magazínu PC REVUE.

 

Dámsky klub

Tento rok sa na Notebook EXPO postaráme aj o nežné pohlavie. Pre vaše polovičky sme pripravili špecializovaný dámsky klub, kde sa im budú venovať naši odborníci. Dvere sú otvorené pre každú dámu. Budú si môcť vyskúšať nové spôsoby líčenia, predlžovanie vlasov, nové 3D mihalnice a iné. Po skrášľovacích procedúrach ich aj odfotíme a fotku si odnesú domov na pamiatku.

 

Detský kútik

Postaráme sa aj o vaše ratolesti. Pripravili sme pre ne detský kútik s veľkým množstvom rôznorodej zábavy. Vaše deti budú po celý čas pod odborným dohľadom a vy sa budete môcť nerušene venovať zaujímavostiam na výstave.

 

Poradenská sekcia

Máte doma problém s počítačom, notebookom, tlačiarňou, softvérom, smartfónom? Alebo chcete poradiť s výberom notebooku a iného hardvérového príslušenstva? Redaktori PC REVUE budú k dispozícií na Notebook EXPO v poradenskej sekcii. Príďte na Notebook EXPO, aby ste získali odpoveď na vaše otázky, prípadne riešenie na problémy s IT.

 

Pretaktovávacia show

Zažite aj adrenalínový šport a pozrite sa na to, ako sa dá z bežne dostupných procesorov vyžmýkať maximum. Odborníci z firmy ASUS na to využijú chladenie tekutým dusíkom a vy si overíte, že počítač môže fungovať oveľa rýchlejšie, ako to poznáte z každodennej praxe. Nenechajte si ujsť túto show.

 

Okrem spomínaných aktivít vás na Notebook EXPO čaká veľké množstvo najnovších produktov, niektoré aj v slovenskej premiére, sprievodných aktivít, obľúbených súťaží a aj niekoľko prekvapení... J

 

www.notebookexpo.sk

 


Diskusia k článku:

nooo pridem, ale nie na to malovanie fasady, ale som zvedava na tie mobilne zariadenia
Neregistrovaný - lemniskala, 9.4.2013 17:22
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!