lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 15 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 18. Január, , Dnes oslavuje Bohdana
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Samsung rozširuje rad fotoaparátov NX o inteligentný NX2000

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 6.5.2013
späť
Späť

Poslať
 

Zachyťte svoj ​​svet v doteraz nedosiahnuteľnej kvalite a podeľte sa o svoj ​​príbeh bez akýchkoľvek prekážok. Štýlový a tenký kompaktný fotoaparát typu CSC s označením NX2000 ponúka spojenie jedinečných a profesionálnych výsledkov s revolučnou technológiou Samsung SMART Camera.

 

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, predstavil nový prírastok do svojej oceňovanej rodiny produktov NX, ktorým je fotoaparát NX2000. Prístroj umožňuje jednoducho zhotovovať ostré fotografie aj videá, ktoré je možné okamžite zdieľať s priateľmi aj rodinou.

 

„V rade NX sa zameriavame predovšetkým na uspokojenie dopytu zákazníkov po kvalitných fotografiách a na ich stále väčšiu potrebu okamžitého zdieľania zachytených okamihov,“ uviedol Sun Hong Lim, senior viceprezident a riaditeľ tímu pre predaj a marketing divízie Digital Imaging spoločnosti Samsung Electronics. „Práve na tieto témy sa NX2000 zameriava. Ide o štýlový fotoaparát, ktorý vychádza v ústrety potrebám dnešných náročných fotoamatérov, ktorí sa radi delia o svoje zážitky na sociálnych sieťach. NX2000 je ideálnym riešením pre každého fotografa, ktorý chce zachytiť svet okolo seba, pretože používateľom umožňuje vyjadriť svoju osobnosť a ľahko sa podeliť o zážitky s ľuďmi, na ktorých im záleží,“ dodal Sun Hong Lim.

 

Precízne fotografie ľahko a rýchlo

NX2000 je osadený veľkým snímačom APS-C CMOS s rozlíšením 20,3 megapixelov, ktorý Samsung vyvinul úplne vo svojej réžii, a ktorý zaisťuje ostrý obraz s veľkým množstvom detailov. Aj pri slabom osvetlení zhotovené fotografie doslova prekypujú farbami. Tomu, aby NX2000 poskytoval za všetkých okolností vysoko kvalitné fotografie, napomáha obrazový engine DRIMe IV, ktorý zo snímok odstraňuje šum, zvyšuje reakčnú rýchlosť fotoaparátu a zaručuje vynikajúce farebné podanie.

 

Vďaka schopnosti kontinuálne snímať osem snímok za sekundu dokáže NX2000 bez problémov držať krok s dnešným rýchlym životným tempom. Bez ohľadu na to, či sa rýchlo pohybuje fotografovaný objekt alebo či beží sám fotograf, uzávierka s rýchlosťou 1/4000 sekundy dokáže za každých okolností zaručiť ostré, nerozmazané fotografie, zatiaľ čo široký rozsah citlivosti (ISO 100 až 25600) pomáha urobiť fotografie, ktoré sú aj za náročných svetelných podmienok nádherne vyvážené.

 

 

Vezmite fotografovanie do svojich rúk

Jednoduché ovládanie je základným rysom NX2000. Veľký plne dotykový displej s veľkosťou 3,7 palca s rozlíšením WVGA je pohodlným a intuitívnym navigačným nástrojom poskytujúcim prístup k mnohým funkciám. Displej prístroja je tenký, moderný a jednoducho sa používa, čo používateľovi poskytuje neuveriteľne ľahkú kontrolu nad všetkými funkciami fotoaparátu. Režim SMART ponúka ešte viac možností, ktoré vám pomôžu urobiť dokonalú snímku. K dispozícii je celkovo 14 rôznych scénických režimov obsahujúcich prednastavené kombinácie jednotlivých parametrov prístroja, ktoré zohľadňujú prostredie, v ktorom fotografujete, aj váš fotografický zámer. Režim Action Freeze (zastavenie pohybu) umožňuje používateľom robiť snímky rýchlo sa pohybujúcich objektov, zatiaľ čo režim Best Face (najlepšia tvár) sa postará o to, aby všetky fotografované osoby boli zachytené v tom „najlepšom svetle“, pretože urobí sériu piatich snímok, a následne nechá používateľa pri každej osobe zvoliť snímku, na ktorej vyzerá najlepšie. Používatelia jednoducho nastavia režim, ktorý zodpovedá ich potrebám, a môžu sa vďaka tomu tešiť z profesionálnych výsledkov.

 

Hneď 12 výmenných objektívov poskytuje lepšiu kontrolu nad fotografiami, ktoré s pomocou NX2000 robíte. Tento široký výber objektívov, od ultrakompaktných plochých a flexibilných objektívov so zoomom až po prémiové portrétne a makro objektívy, ďalej rozširuje možnosti fotografa. Inovatívny systém i-Function spoločnosti Samsung dovoľuje používateľom využiť vlastný cit a upravovať priamo na objektívoch rôzne nastavenia ako napríklad nastavenie clony alebo rýchlosti uzávierky, takže snímky v profesionálnej kvalite sú dostupnejšie než kedykoľvek predtým.

 

Fotoaparát Samsung NX2000 v kombinácii so 45mm objektívom 2D/3D (predáva sa samostatne) dokáže robiť realistické fotografie a videozáznamy v 3D, a dodáva im tak ďalší rozmer reality, ktorý si potom môžete vychutnať na kompatibilných 3D televízoroch. Snímanie videa vo Full HD rozlíšení zaisťuje nahrávkam rovnakú úroveň detailu, farby a kvality, akú majú fotografie, takže používatelia uvidia zachytenú udalosť presne tak, ako sa odohrala.

 

 

Pripojte si svoj svet

Srdcom NX2000 je vylepšená Wi-Fi konektivita, ktorú poskytuje technológia Samsung SMART CAMERA 2.0, ktorá ponúka celý rad funkcií uľahčujúcich zdieľanie a ukladanie snímok priamo z fotoaparátu. Aplikácia Samsung SMART CAMERA, ktorá je k dispozícii pre platformy Android a iOS, umožňuje jednoduché prepojenie inteligentných prístrojov a zaisťuje tak bezproblémové ukladanie cenných spomienok každého technicky založeného používateľa. Funkcia AutoShare odosiela fotografie hneď po vytvorení priamo z NX2000 do inteligentného telefónu alebo tabletu prostredníctvom priameho Wi-Fi spojenia. Keď používatelia nie sú pripojení k prístupovému bodu, môžu svoje zážitky zdieľať okamžite z inteligentného telefónu, a používateľom, ktorí sú neustále v pohybe a nemajú čas starať sa o ukladanie, sa fotografie tiež okamžite zálohujú.

 

Ďalším spôsobom, ako obsah zdieľať, je využitie integrovanej technológie Near Field Communication (NFC). Tá bez problému prepojí NX2000 s mnohými inteligentnými telefónmi a tabletmi s operačným systémom Android, ktoré podporujú NFC. Fotoaparát sa jednoducho priloží k ďalšiemu inteligentnému zariadeniu a NFC okamžite spustí aplikáciu Samsung SMART CAMERA a automaticky prístroj spáruje prostredníctvom priameho Wi-Fi spojenie. Používatelia môžu ďalej synchronizovať svoje obľúbené sociálne siete, napríklad Facebook, pomocou špeciálneho tlačidla Direct Link, ktoré umožňuje jednoduché zdieľanie jediným dotykom tlačidla bez použitia ponúk.

 

NX2000, ktorý plní svoj záväzok robiť fotografie profesionálnej kvality, obsahuje tiež Adobe® Photoshop® Lightroom® 4, čím obohacuje svoju ponuku pre pokročilých fotografov. Vďaka širokej palete nástrojov je Adobe Photoshop Lightroom nevyhnutnou aplikáciou na úpravu fotografií, ktorá fotografickým nadšencom aj profesionálom umožňuje vylepšovať, organizovať a zdieľať fotografie.

 

NX2000 bude k dispozícii v bielom a čiernom farebnom prevedení. Prístroj dorazí na český a slovenský trh na prelome mája a júna.

 

 

* Všetky funkcie, vlastnosti, špecifikácie a ďalšie informácie o výrobku uvedené v tomto dokumente, vrátane, ale nie výhradne, predností, dizajne, ceny, komponentov, výkone, dostupnosti a vlastností produktu sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!