lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 18 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 15 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 18. Január, , Dnes oslavuje Bohdana
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Spoločnosť Canon získala šesť ocenení v hodnotení TIPA 2013

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 6.5.2013
späť
Späť

Poslať
 

Spoločnosť Canon dnes oznamuje, že získala päť ocenení od asociácie TIPA (Technical Image Press Association) jednej z najprestížnejších organizácií v oblasti fotografických a publikačných technológií na svete. Ocenenia TIPA sa udeľujú najlepším zobrazovacím produktom uvedeným na trh v predchádzajúcom roku a v roku 2013 spoločnosť Canon opäť bodovala čo do rozsahu, rôznorodosti i kvality svojich výrobkov. Spoločnosť Canon získala tieto ocenenia:

·         Najlepšia DSLR základnej triedy: Canon EOS 100D

·         Najlepšia špičková DSLR: Canon EOS 6D

·         Najlepší profesionálny objektív pre DSLR: Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

·         Najlepšia špičková fototlačiareň: Canon PIXMA PRO-10

·         Najlepšia Video DSLR: Canon EOS-1DC

 

Členmi poroty TIPA sú redaktori 28 prestížnych fotografických časopisov z 15 krajín sveta. Členovia poroty sa každoročne schádzajú, aby posúdili a zhodnotili najnovšie zobrazovacie produkty. Pri výbere tých najlepších berú do úvahy rôzne kritériá od inovácií a dizajnu až po celkovú kvalitu produktov.

„Spoločnosť Canon pri udeľovaní cien TIPA opäť bodovala,” uviedol Kieran Magee, Marketing Director, Professional Imaging, Canon Europe. „Takéto uznanie od asociácie TIPA jednoznačne preukazuje vysokú úroveň kvality a inovácií, ktoré charakterizujú široké spektrum našich produktov od spotrebiteľských a amatérskych modelov až po profesionálne série. Neustále sa snažíme zvyšovať úroveň našich produktov vo všetkých oblastiach, preto nás uznanie poroty TIPA nesmierne teší.“

Pri oceňovaní najlepších produktov Canon porota TIPA poskytla tento komentár:

Najlepšia DSLR základnej triedy: Canon EOS 100D

Canon EOS 100D vyvracia názor, že digitálna zrkadlovka (DSLR) musí byť rozmerná tvorí tak atraktívnu alternatívu voči menším fotoaparátom formátu CSC (Compact System Camera). Tento prístroj poteší každého, kto požaduje ovládanie a zobrazovanie DSLR spolu s prístupom k celej škále objektívov Canon EF a EF-S, a zároveň uprednostňuje mimoriadne prenosné a ľahké fotoaparáty. 18 MP snímač CMOS APS-C tohto modelu disponuje rozsahom ISO 100 12 800 pre fotografie a 100 6 400 pre video. Hybridný snímač CMOS AF II umožňuje presné zaostrovanie na objekty počas fotografovania v režime Live View a k špičkovému videu prispieva kvalita Full HD a funkcia Movie Servo AF. 3-palcový dotykový displej poskytuje rýchly prístup k ovládacím prvkom a funkciám fotoaparátu vrátane mnohých režimov výberu scény a kreatívnych režimov.

Najlepšia špičková DSLR: Canon EOS 6D

Model Canon EOS 6D je skĺbením jednoduchších funkcií, orientovaných na bežného spotrebiteľa, s veľmi pokročilými možnosťami fotografovania. Disponuje 20,2 MP plnoformátovým snímačom CMOS a možnosťou záznamu videa v kvalite Full HD 1080p; Plnoformátový snímač preukáže naplno svoje kvality pri najvyššom „natívnom“ nastavení ISO 25 600 a viac. Jasný 3-palcový displej s 1,04 mil. bodov ponúka vysoké rozlíšenie pri sledovaní videa či fotografovaní v režime Live View a tiež prístup k mnohým kreatívnym ovládacím prvkom. Tlačidlom „Q“ vyvoláte menu s najčastejšie používanými ovládacími prvkami, čo spolu ostatnými špeciálnymi tlačidlami a 8-smerným páčkovým ovládačom prispieva k veľmi príjemnému a rýchlemu spôsobu ovládania.

Najlepšia špičková fototlačiareň: Canon PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10 je a bezdrôtová tlačiareň s podporou technológie AirPrint, ktorá využíva nové 10-farebné pigmentové atramenty LUCIA z dielne Canon. Súčasť

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!