lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 72 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 20. Január, , Dnes oslavuje Dalibor
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Ružový bazár prekvapil účasťou aj vyzbieranou sumou

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 27.6.2013
späť
Späť

Poslať
 

V sobotu 22. júna sa otvorila symbolická brána Ružového bazáru, ktorý sa zameral na pomoc pri osvete a prevencii fetálneho alkoholového syndrómu. Ten na Slovensku postihuje až 250 detí ročne. Podujatie osobne podporili mnohé významné osobnosti slovenského biznisu aj showbiznisu. Jeho vyvrcholením bola premiéra značky C´est Moi! svetoznámej indickej návrhárky žijúcej v Dubaji Rashmi Kumari, ktorá venovala do dražby Ružového bazáru ružovo-zlaté večerné šaty. Šaty však nepoputujú ich dražiteľke, tá ich totiž venovala pre ďalší ročník tohto dobročinného podujatia na budúci rok. Celkový výťažok Ružového bazáru predstavuje 4 570 EUR, ktoré sú určené pre Nadáciu Petra Dvorského HARMONY.

 

Spoločnosť Pivovary Topvar, a.s. v rámci svojej kampane zameranej na ženy, zodpovednú konzumáciu alkoholu a nulovú toleranciu alkoholu počas tehotenstva usporiadala v sobotu 22. júna prvý dobročinný Ružový bazár, na ktorý zavítali ženy od 18 až nad 70 rokov. Čakala na ne možnosť získať za symbolické ceny kúsky zo šatníkov známych osobností. Najväčší záujem bol o značkové kúsky popredných svetových návrhárov, topánky, kabelky či spoločenské šaty. Moderátorkou podujatia bola Barbora Rakovská, ktorá do bazáru venovala tiež niekoľko vecí. Súčasťou podujatia boli odborné prednášky o zdravom životnom štýle a závislostiach.

 

Vrcholom večera bola tichá dražba večerných šiat značky C´est Moi svetoznámej módnej návrhárky Rashmi Kamari indického pôvodu, ktorá žije v Dubaji. Tá do dražby venovala šaty vo farbách Ružového bazáru, ktoré v  tichej dražbe za 850 EUR vydražila riaditeľka Cambridge Diet Iveta Nemcová. Tá však urobila prekvapivé rozhodnutie, keď sa šaty rozhodla venovať do druhého ročníka Ružového bazáru. „Veľmi nás potešilo, že podujatie oslovilo toľko žien aj partnerov. Vážime si každú dámu, ktorá pomohla - tým, že venovala svoje veci do bazáru alebo tým, že prišla a kúpou prispela k vyzbieranej sume, ktorá dosiahla výšku 4 750 EUR,“ uviedla Miriam Šramová, riaditeľka pre korporátne vzťahy spoločnosti Pivovary Topvar, a.s. Výťažok z predaja Ružového bazáru je určený Nadácii Petra Dvorského HARMONY na prevenciu a osvetu FAS.

 

 

Autor fotografii: Marian Peiger, archiv RB


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!