lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 42 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 40 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 26. Január, , Dnes oslavuje Tamara
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Novinky na Plus pre Vás

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 18.9.2013
späť
Späť

Poslať
 

Webová stránka Plus pre Vás ponúka všetkým priaznivcom vyváženého životného štýlu ešte viac zábavy než doteraz. Vyskúšajte novú aplikáciu Plus je hra, vďaka ktorej bude súťaženie o hodnotné ceny skutočnou hrou. Alebo navštívte náš profil na Facebooku a načerpajte množstvo zaujímavých tipov, rád a odporúčaní. Môžete sa tiež zapojiť do akcie Mesiac naplno a hrať tak o poukážky Ticket Energy do športových či relaxačných zariadení.

Horúcou novinkou stránky Plus pre Vás je interaktívna a zábavná aplikácia Plus je Hra. Zbierajte body alebo špeciálne odznaky a súťažte medzi priateľmi na Facebooku, kto je v hre úspešnejší. Najusilovnejší z vás budú odmenení. Stať sa súčasťou zábavného sveta Plus je Hra je veľmi jednoduché. Stačí sa zaregistrovať na stránkach www.plusprevas.sk alebo prostredníctvom Facebooku a vstúpiť cez záložku PLUS JE HRA. Čítaním článkov, skúšaním aplikácií a ďalšími aktivitami sa automaticky stanete zberateľom cenných bodov. Za väčší počet bodov vás odmeníme virtuálnym odznakom, ktorý môžete získať aj za určitý počet návštev alebo za vloženie súťažného videa či fotografie.

Rovnako ako v minulom roku, aj tento rok štartujeme športovú akciu Mesiac naplno. Všetci priaznivci zdravého životného štýlu majú šancu vyhrať poukážky Ticket Energy, ktoré vám otvoria brány do sveta športových, relaxačných, zdravotných a kultúrnych zariadení po celom Slovensku. Podrobné informácie nájdete na stránke www.plusprevas.sk v záložke SÚŤAŽE.

 

Mesiac plný pohybu s Nestlé

 

Pohyb nám, okrem posilnenia zdravia a udržania dobrej kondície, prináša aj radosť a uvoľnenie od každodenného stresu. Aj preto vám Nestlé na svojej stránke Plus pre Vás už druhý rok ponúka špeciálnu akciu Mesiac naplno. Hrajte o poukážky Ticket Energy v hodnote 20 EUR a cvičte či relaxujte zdarma po celom Slovensku.

Registrácia do súťaže Mesiac naplno potrvá od 2. do 29. septembra 2013. Nakúpte výrobky Nestlé v minimálnej hodnote 2 EUR v niektorej z predajní Albert Supermarket, Hypernova, Tesco alebo Billa. Potom si už len odložte účtenku za nákup, zaregistrujte sa na stránkach www.plusprevas.sk a ste v hre! Týždenne rozdávame až 25 výhier.

Mesiac naplno je jedinečnou príležitosťou ako nájsť vhodný šport, ktorý vás bude najviac baviť a začleniť tak pravidelný pohyb do vyváženého životného štýlu. 

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!