lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 62 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 72 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 20. Január, , Dnes oslavuje Dalibor
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Orbit osvieži jeseň dvakrát!

  Spracoval(a) : Lenka
Dátum : 30.9.2013
späť
Späť

Poslať
 

Spoločnosť Wrigley prichádza v septembri na trh s limitovanou verziou dvojbalenia žuvačiek Orbit dražé. Výhodné dvojbalenie sa bude týkať dvoch najpredávanejších príchutí žuvačiek Orbit - Peppermint a Spearmint. Tradičné Obit žuvačky bez cukru sú vhodné ako doplnok dentálnej hygieny a zároveň priaznivo vplývajú na pocit sviežosti v ústach. Orbit dražé dvojbalenie bude v predaji vo vybranej sieti maloobchodov za výhodnú cenu 0,80€ namiesto tradičnej ceny 0,98€.

 

Výhodné dvojbalenie žuvačiek Orbit dražé v dvoch obľúbených príchutiach Peppermint a Spearmint za 0,80€ je jednou z najrozsiahlejšich promo akcií značky. Potvrdzuje to aj brand manažérka značky Orbit Jana Přerostová: „Akcia bude podporená aj masívnou kampaňou vo vybraných maloobchodoch. Ide o jednu z najväčších cenových promo akcií značky Orbit“. Od tejto kampane očakávame veľa, čomu zodpovedá aj podpora vo  vybranej stieti maloobchodov, ktorú sme zvolili,“ dodáva Jana Přerostová. Žuvačky Orbit budú v maloobchodoch odlíšené svojim novým vzhľadom dvojbalenia ako aj nápadným pruhom s označením výhodnej ceny.

Značka Orbit je popredná značka žuvačiek bez cukru so zameraním na dentálne benefity. Značka Orbit sa vo svojich aktivitách zameriava najmä na širokú populáciu, ktorej sa snaží za pomoci odborníkov vysvetliť dôležitosť pravidelnej a správnej dentálnej hygieny. 

Žuvačky Orbit Peppermint dražé a Orbit Spearmint dražé sú súčasťou základného radu Orbit, ktorý by sme mali používať ako súčasť každonennej dentálnej hygieny. Žuvačky sú bez cukru a pomáhajú chrániť zuby tým, že prispievajú k udržovaniu rovnováhy pH v ústach. Môžeme si vybrať medzi rôznymi veľkosťami balenia – od 10 dražé po vrecko s 25 až 46 ks, dózu s 46 ks a najväčšie balenie vychytanej piksle so 60 ks.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!