lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 3 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 27. September, , Dnes oslavuje Cyprián
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
YVES ROCHER - Tvorca Rastlinnej kozmetiky

  Spracoval(a) : YR
Dátum : 3.11.2011
späť
Späť

Poslať
 

Môže mať šťastie podobu vône? U Yves Rocher sme presvedčení, že áno. Je to podmanivá, čarovná vôňa.

 

Cítite v nej silu miazgy a jemnosť okvetných lístkov. Miešajú sa v nej nádherné sladké tóny s letnou sviežosťou. Tie najkrajšie esencie jej dodávajú vzlet a osobitosť.

 

Privoňajte k okamihom šťastia...

 

Moment de Bonheur

 

 

 

 

Podľa Annick Menardo, tvorkyne parfumov, je možné šťastie vyjadriť len prostredníctvom farieb. Vidí ho v sviežej zelenej stonke a neobvykle krásnom kvete.

 

Ruža je kvetina nepolapiteľnej ženskej zmyselnosti. V srdci parfumu ucítite ružu otvárajúcu svoje okvetné lístky slnku. Sú tu púpätká aj rozvité kvety plné neskrotnosti a zároveň čistej nevinnosti, bez tŕňov, oscilujúce medzi planou ružou a pivonkou.

 

Sú tu krásne ruže v plnom kvete a nezabudli sme ani na tie, čo práve odkvitajú a voňajú silno a zamatovo ako čerstvá marmeláda.

A ako bodka za vetou, sú v základe vône vibrujúce nóty pačulí a hlboké nóty cédra, ktoré umocňujú svieže a kvetinové tóny.

 

V tomto parfume vytvára šťastie nielen radostná harmónia všetkých jeho esencií, ale aj krása vybraných ruži.

 

Pri meste Grasse vo francúzskej Provence pestujeme jednu z najcennejších ruži – druh Rosa centifolia (ruža stolistá). Tieto ruže sa zbierajú na svitaní len počas niekoľkých májových dni. Z tohto starostlivého zberu získavame výnimočné jemný a čistý extrakt bez akéhokoľvek olfaktorického ruchu. Táto esencia je nekonečnou variáciou tónov prechádzajúcich od nezameniteľnej vône zemolezu k vanilke, od broskyňových tónov k sýtej vôni cukríkov, od vône artičok k vôni madeirského vína.

 

V priebehu uplynulých rokov sa produkcia poli pri meste Grasse znížila. Dnes sa tu zbiera len niekoľko desiatok kilogramov tejto znamenitej suroviny. Ale všetci, ktorí ju ovoňali, vedia, že vôňa májovej ruže je čistý okamih šťastia...

 

Moment de Bonheur

 

 

Listy a stonka predstavujú vzdušné, prenikavé a iskrivé nóty v hlave parfumu, ktorá je plná spontánnosti a nadšenia.

 

Moment de Bonheur – okamihy šťastia. To sú chvíle, keď sa zastaví čas.

Je to príliv svetla náhle zaplavujúci Vaše srdce, oslňujúci pocit, jasný okamih bez akéhokoľvek tieňa a pochybnosti.

 

Je to moment prekvapenia! Zatvoríte oči, aby ste si krásnu vôňu lepšie vychutnali, alebo ich široko otvoríte, dýchate rýchlejšie alebo, naopak, prekvapením zadržíte dych... Ste zaplavená vlnou nádhernej zamatovej vône, ktorá Vás rozohrieva.

 

Flakón parfumu je hrou intenzívnych farieb. Ružová hore prechádza do fialovej a zelená sa dole mení na žltú. Jeho jednoduchý obdĺžnikový tvar je zakončený uzáverom, ktorý pripomína krištáľ. Flakón nádherne odráža svetlo ako drahokam.

 

Biely obal je ozdobený nádhernou kvetinou, ktorej ružové okvetné lístky sú lemované nachovo fialovou farbou. Napriek tomu, že sa jej nemôžete dotknúť, viete, že kvetina je hebká a jej okvetné lístky ako keby boli stvorené z nepatrne pokrčeného zamatu. Jej stonka konči v kvetenstve a do ružovej sa tak mieša pistáciovo zelená farba.

 

Nadpozemsky krásna kvetina v ľahkom vánku vyjadruje to iste ako vôňa, ktorá sa časom vytráca. A to, že šťastie je pominuteľné. Prežite ho naplno, než zase zmizne!

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!