lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 18 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 27. September, , Dnes oslavuje Cyprián
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Sú tu Vianoce a s nimi opäť usmievavý Orbit box

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 18.11.2014
späť
Späť

Poslať
 

Vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia. Zo všetkých strán na nás dýcha atmosféra adventných príprav a ľudia sa tešia na voľné dni strávené so svojimi blízkymi. Toto obdobie nepredstavuje len príjemné chvíľky. Je to tiež čas stresu, nevľúdneho počasia a mračiacich sa ľudí v radoch obchodných centier. Dobrú náladu preto prichádza opäť šíriť Škola úsmevu značky Orbit. Prostredníctvom žuvačiek Bubblemint a Orbit boxu bude od 19. novembra v desiatich mestách Slovenskej republiky rozdávať dôvody k úsmevu. Tentoraz Orbit box novo navštívi tiež miesto, kde na úsmevy nie sme až tak zvyknutí, a to je železničná stanica.

"Orbit box je novodobý detektor úsmevu. Keď sa na neho správne usmejete, vydá vám zadarmo vzorku žuvačky Bubblemint. Prvá vlna roadshow Školy úsmevu bola veľmi úspešná. Prostredníctvom Orbit boxu sa na nás usmialo 10 630 ľudí. Tento záujem nás neskutočne tešil, a preto sme sa rozhodli zavítať medzi ľudí aj druhýkrát. No a kedy je vhodnejší čas ako pred Vianocami, keď sa ľudia snažia byť k sebe milí a usmievaví?" hovorí brand manažérka značky Orbit Jana Přerostová.

Ani sme sa nenazdali a Vianoce nám už klopú na dvere. Je to čas, keď sa snažíme zo všetkých síl stihnúť všetky povinnosti ešte pred Štedrým dňom. Česi aj Slováci venujú prípravám na vianočné sviatky veľkú pozornosť a snažia sa byť počas tejto doby k sebe navzájom srdečnejší.                                                  

Nie vždy je to ale tak jednoduché. Všetci určite poznáme tlačenice v obchodoch, dlhé fronty na poštách a nekonečné meškanie dopravných spojov. Značka žuvačiek bez cukru Orbit a jej Škola úsmevu sa rozhodli práve v tomto období znova rozdávať úsmevy na všetky strany pomocou Orbit boxu a žuvačiek Orbit Bubblemint.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!