lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 69 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 26. Február, , Dnes oslavuje Viktor
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Meno – Zora

  Spracoval(a) : Natália Krížová
Dátum : 22.1.2002
späť
Späť

Poslať
 

Je to meno slovanského pôvodu, označujúce zorničku. Tak ako čaká človek šťastie od padajúcej hviezdy, čaká ho aj od Zory. Niekedy sa ho , samozrejme , dočká, ale väčšinou musia mať práve Zory šťastie, aby zharmonizovali svoj boj medzi oddanosťou a istou nadradenou výbušnosťou.

Čím sú staršie, tým viac sa im darí dolaďovať. Inak sú Zory veľmi zaujímavé, vnímavé a citlivé bytosti, ktoré vždy pozorne sledujú všetko, čo sa okolo nich robí a snažia sa viesť na vlne aktuálneho času. Ale všetko v absolútnej počestnosti. Aj keby im to malo priniesť nevýhody, nevzdajú sa čestného jednania. Rovnako, ako nechcú podvádzať a klamať, nechcú byť ani klamané a podvedené. Hrozia sa okamihu, kedy by sa dozvedeli, že ich sklamal blízky človek. Ich najcharakteristickejším znamením je pevná vôľa, spojená s aktívnou činnosťou. S rovnakým úsmevom sa dokážu obetovať ako ošetrovateľky, či mníšky, ako dokážu žiť iba pre svoju rodinu a lásku, pre hudbu, pre horolezectvo. Oddanosť blízkym nie je pre Zory príťažou, ale potvrdením svojho poslania. Nezaoberajú sa tým ,či sú šťastné, ale vytvárajú si šťastie z toho, čo im poslal osud do cesty. Ich priateľstvo je pevné, rovnako ako pevné je ich predsavzatie dokázať činmi, že tento svet sa nerúti do záhuby, ale má aj svoje pekné stránky.  


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!