lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 9 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 17 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 28. Marec, , Dnes oslavuje Sona
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Čo musíte naučiť svojho syna

  Spracoval(a) : Natália Krížová
Dátum : 9.7.2002
späť
Späť

Poslať
 

Podľa prieskumu sa k problémom s rozopínaním partnerkinej podprsenky priznalo okolo 65% násť ročných a 45% - cať ročných! V lekárskych odborných časopisoch sú popísané prípady, kedy si muži pri tejto činnosti zlomili prst. Hádam nechcete, aby takto skončil váš puberťák?. Naučte ho, ako na to.

Keď bude dobrý dostane sa do svetových časov, ak je pravák a ťažký oriešok rieši ľavou rukou, malo by mu to zabrať 55 sekúnd. Ak používa pravú ruku na pravom mieste a v pravý čas, k pokladu sa dostane za 22 sekúnd. Tu mi napadá, či by nebolo najlepšie poprosiť dámu svojho srdca o pomoc. Môj čas je 5 sekúnd, niektoré to dokážu aj rýchlejšie. Ideálnym riešením je tiež, hľadať si ženu, ktorá nenosí podprsenku. Ešte som nepočula, že by niekto nedokázal stiahnuť nohavičky, hoci niekedy aj s tým môžu byť problémy. Najmä, keď je dáma veľká a nohavičky malé. Celý tento prieskum nevznikol kvôli dorastajúcej mládeži, ale kvôli zaostalým ockom. Jednému sa nepáčilo, že sa „ženská“ spýtala: „Ako ma chceš priviesť k orgazmu, keď mi nedokážeš rozopnúť podprsenku?“ Urazený muž napísal do časopisu The Sun a novinári sa postarali o satisfakciu. Po prieskume verejnej mienky zistil, že babrákov je viac. Ešte dobre, že nemal aj ďalšie otázky, niekedy je lepšie všetko nevedieť, dáva nám to nádej, že zmenou muža prídu lepšie časy./A zväčša aj prídu. Aspoň na chvíľu./ Po skončení prieskumu The Sun vypracoval stručný návod na to, ako sa dostať do podprsenky. Pozostáva zo šiestich bodov, ktoré by mal váš syn, keď chce chodiť na rande, poznať.
 Prvá rada: OTESTUJTE TERÉN
Riziko úrazu je omnoho väčšie, ak sa dobýjate do podprsenky dáme, ktorá si myslí, že by ste jej mali dať pokoj, má frajera, alebo má zálusk na niekoho iného. Niekedy je dobré skontrolovať v akej vzdialenosti sa dáma nachádza od svojho žiarlivého ocka. S ockom sú často väčšie problémy ako s dcérou. Kým dcérka chce, aby ste ju ľúbili a urobili šťastnou, ockovia sa vždy vypytujú, či na to máte, kde budete bývať, čo budete robiť atď.
Druhá rada : PRÍPRAVA
Nevrhajte sa na úlohu slepo. Dnes to môže byť problém, rafinovanosť módnych tvorcov vám neustále sťažuje prácu. Jedna podprsenka sa zapína vpredu, druhá vzadu, ďalšia je bez zapínania a každá má inú mechaniku. Najlepšie je otvoriť oči a vec preštudovať. My matky môžeme synom uľahčiť úlohu, ak im dáme prezrieť rôzne mechanizmy a finty. Niekedy je dobré požiadať o pomoc pri zapínaní podprsenky. V puberte to však znesú len tí najsilnejší jedinci.
Tretia rada: NEBUĎTE  FRAJER
Nesnažte sa dievča ohúriť „jednoručným“ rozopínaním. Zbytočne zdržíte seba aj ju. Uvoľnite si na túto prácu obe ruky. Teda aspoň zatiaľ, kým neprejdete s kategórie amatér, do kategórie praktik.
Štvrtá rada: FRONTÁLNY ÚTOK
Útok musíte viesť na podprsenku a nie na prsia. Mohli by vás po vypadnutí z podprsenky natoľko vzrušiť, že nebudete schopní pokračovať v práci na rozopínaní. /Napokon, prečo nie?/ Pre dámy je to istá satisfakcia, že matka príroda bola štedrá.
Piata rada: OPATRNOSŤ
Aj keď nie ste príliš poriadkumilovný, postarajte sa o to, aby ste nezaľahli priateľkinu podprsenku. Radšej ju odložte do bezpečnej vzdialenosti. Jednak je to nekresťansky drahý doplnok a jednak by ste mohli zmeniť jej tvar, čo by vám v prípade malých pŕs jej majiteľka neodpustila. Dnes „nabubralá“ podprsenka ešte nemusí znamenať prsia.
Šiesta rada: RADOSŤ
Nech už nájdete v podprsenke čokoľvek, treba prejaviť radosť, na ďalší priebeh práce to má výrazný vplyv. Radosť môžete mať aj z toho, že už vám nijaké zranenie nehrozí. Želáme vám príjemné spoločné čítanie. Ak by k nemu prišlo zaslúžite si titul - Matka hrdina.
 


Diskusia k článku:

krížová, už sa ti minuli témy?
Neregistrovaný - , 9.7.2002 07:07
je to vtipné tak prečo ju odsudzuješ?Ja som sa na tom výborne zabávala.Možno by si taký článok nevedela/l vôbec napísať.
Neregistrovaný - , 9.7.2002 08:51
to je ale kokotina,o poklopci nebude nic?
Neregistrovaný - , 9.7.2002 09:13
Napíš, určite s tým máš osobné skúsenosti, keď si si privrzol.
Neregistrovaný - Eva, 9.7.2002 10:08
To ozaj uz nema o com pisat? suhlasim s neznamym o 9.13
Neregistrovaný - , 9.7.2002 12:09
ste aj tak vsetci ryze
Neregistrovaný - , 24.3.2004 09:51
suce la moi
Neregistrovaný - , 7.4.2006 13:55
oui
Neregistrovaný - , 7.4.2006 13:55
quand
Neregistrovaný - , 7.4.2006 13:56
quand tu veut
Neregistrovaný - , 7.4.2006 13:57
pace chez moi se soir
Neregistrovaný - , 7.4.2006 13:58
ok
Neregistrovaný - , 7.4.2006 13:58
invite quelque copine
Neregistrovaný - , 7.4.2006 14:00
dacord
Neregistrovaný - , 7.4.2006 14:00
g regarder des video porno kes que je fait
Neregistrovaný - hello, 8.4.2006 19:35, lolo_lcc(`na`)hotmail
je le dit tu a ma mere ou a mon pere
Neregistrovaný - , 8.4.2006 19:36
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!