lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 13 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 28. Máj, , Dnes oslavuje Viliam
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Bernasovská si užíva letné nákupy aj život

  Spracoval(a) : Zuzana Konečná
Dátum : 27.8.2004
späť
Späť

Poslať
 

Plnú pohody, optimizmu a životného šťastia možno v posledných rokoch stretnúť televíznu moderátorku Petru Bernasovskú.

"Mám sa naozaj dobre. Možno práve preto, že nemám až tak veľa nového. Žijem teraz takým spokojným a šťastným životom," hovorí so spokojným úsmevom na tvári mama 2,5-ročnej Johanky, ktorú vraj najviac tešia maličkosti všedného dňa. Užila si aj pomaly odchádzajúce leto. "Boli sme na dovolenke, chystám sa ešte za našou rodinou do Prešova a Košíc a možno sa nám pošťastí zájsť ešte raz k moru." Letný čas v hlavnom meste trávia spolu s manželom Ľudovítom Jakubove alias Mravcom v spoločnosti svojej dcéry, priateľov a rodiny. "V Bratislave zvyčajne robíme program, ktorý sa samozrejme prispôsobuje dieťaťu. Cez deň sú to ihriská alebo kúpaliská. Starí rodičia malej Johanky ju teraz brávali kúpať sa. Už poznáme pekné miesta a pekné bazény aj blízko za hranicami, takže tam často chodievame. No a myslím, že všetky ženy milujú nakupovanie, a to som si nenechala ujsť ani toto leto. Dokázala by som tak stráviť celé prázdniny," so smiechom sa Petra priznáva k ženskej neresti.

Spokojná je aj so svojím profesionálnym životom. "Stále moderujem reláciu Hlavolamy na Markíze a občas nejaké firemné akcie. Nové nepripravujem nič, hoci sme aj rozmýšľali o nejakom divadle s Kopytovcami, ale ešte uvidím, ako to bude s rodinou, a tak," hovorí o svojich plánoch.

Copyright©2004 TASR


Diskusia k článku:

Citujem:"No a myslím, že všetky ženy milujú nakupovanie, a to som si nenechala ujsť ..." A za seba dodávam: Mýlite sa pani Bernasovská, ja nakupovanie nenávidím, už len vstup do akéhokoľvek obchodu sa mi z duše bridí! Ale mám rodinu, deti, ktoré musia jesť, piť, obliekať sa a ja s manželom tiež. Takže odpor neodpor, musím do toho obchodu vliezť. Jediný obchod, kam s deťmi chodím bez odporu je ten kde sa dajú vybrať knižky.
Neregistrovaný - Obyčajná žena s rodinou, 28.8.2004 12:31
Niektoré by aj nakupovali, ale nemajú za čo, pani Bernasovská. Po 21r. tvrdej práce som nezamestnaná a 45r. som "stará" pre zamestnávateľov, bohužiaľ, hoci mám VŠ vzdelanie. Nemám rada vyhlásenia "našich hviezd" čo všetko si môžu dovoliť....aby boli zaujímavejšie
Neregistrovaný - Tiež obyčajná žena, 29.8.2004 19:23
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!