lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 5 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 14 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 07. Jún, , Dnes oslavuje Robert
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Víťazní Školáci sa zúčastnia zápasu Brazília - austrália na majstrovstvách sveta v nemecku

  Spracoval(a) : Jana Osuská
Dátum : 21.2.2006
späť
Späť

Poslať
 

Do konca februára majú všetky základné školy a viacročné gymnázia možnosť prihlásiť sa do druhého ročníka futbalového turnaja Coca-Cola Školský pohár. Na víťazný tím čaká atraktívna cena – niekoľkodňový zájazd do Nemecka spojený s účasťou na zápase Brazília verzus Austrália na Majstrovstvách sveta. Na Slovensku sa minulého ročníka Coca-Cola Školský pohár zúčastnilo 745 škôl.

Tento rok čaká na víťaza atraktívny zájazd do Nemecka – 16 hráčov a dvaja tréneri  sa môžu tešiť na zaujímavý zápas Brazília verzus Austrália, ktorý sa bude hrať 18. júna v Mníchove.

Coca-Cola Školský pohár je najväčšia školská futbalová súťaž  v Slovenskej republike, ktorá sa hrá prevažne na veľkých, trávnatých, futbalových ihriskách. Turnaj je určený pre žiakov vo veku 12 až 16 rokov, to znamená druhý stupeň základných škôl a 1. až 4. triedy viacročných gymnázií. Uzávierka prihlášok do Coca-Cola Školského pohára je do konca februára. Školy už dostali prihlášky a môžu sa zaregistrovať aj cez webovú stránku: www.coca-colapohar.sk alebo telefonicky na čísle 02/6241 1665.

V mesiacoch marec až máj sa uskutočnia najskôr kvalifikačné turnaje za účasti štyroch tímov, a potom regionálne vyraďovacie kolá. Finále súťaže sa odohrá za účasti šiestich najlepších tímov koncom júna v Bratislave.

Aj v tomto ročníku Coca-Cola Školského pohára je pre všetkých prihlásených pripravených veľa zaujímavých cien. Ceny získajú všetci hráči tímov, každá prihlásená škola a tréneri. Družstvá, ktoré skončia na druhom až štvrtom mieste získajú športové vybavenie v hodnote 50 000, 30 000 a 20 000 slovenských korún. 

Záštitu nad akciou prevzal súčasný minister školstva Slovenskej republiky Mgr. László Szigeti.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!