lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 20 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 09. Júl, , Dnes oslavuje Lujza
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Dove predstavuje prevratný sprchovací gél!

  Spracoval(a) : Gabika
Dátum : 11.5.2010
späť
Späť

Poslať
 

Účinnosť novej technológie okrem iného potvrdili aj výsledky klinických štúdií International Academy of Cosmetic Dermatology (IACD) a porota zložená z popredných európskych dermatológov. Zhodli sa na tom, že Dove VisibleCare s technológiou NutriumMoisture™ je významným krokom vpred v starostlivosti o pokožku a v jej čistení.

 

Sprchovací gél obohatený touto prevratnou technológiou, pokožku v priebehu sprchovania nielenže jemne čistí, ale zároveň jej dodáva hydratačné látky identické s tými, ktoré sa v nej prirodzene vyskytujú. Pokožka je tak pri sprchovaní chránená pred poškodením a zároveň jej je dodaná stratená vlhkosť. Krajšia a zdravšia je na prvý pohľad už za 7 dní!

 

To, čo nové gély Dove robí tak unikátnymi, je ich zloženie - zmes lipidov a glycerínu. Tieto zložky sú prirodzenou súčasťou našej kože, pri používaní bežných sprchovacích gélov však pokožka o ne prichádza. Nové sprchovacie gély s technológiou NutriumMoisture™ však pokožke prirodzeným spôsobom stratené lipidy dodávajú a zároveň zabraňujú ich ďalšej strate.  

 

„Tak, ako Dove krémová tableta nie je obyčajné mydlo, ani Dove VisibleCare s technológiou NutriumMoisture™ nie je obyčajný sprchovací gél. Prináša niečo navyše – boj proti suchej pokožke“, hovorí Tereza Adámková, junior brand manažerka značky Dove a zároveň dodáva: „Sprchovací gél obsahuje hydratačné zložky totožné s tými, ktoré sa nachádzajú vo vrchnej vrstve našej pokožky. 

 

Dove NutriumMoisture™ je prvý svojho druhu, pri ktorom klinické testy potvrdili účinnosť v navrátení stratených lipidov. Rozdiel poznáte už na pohľad.“  

 

Dove VisibleCare s technológiou NutriumMoisture™ je špeciálne vytvorený tak, aby zodpovedal potrebám každej pokožky. Tri navrhnuté varianty splnia očakávanie všetkých žien, v závislosti na ich type pleti:

 

  • „Renewing“: pre normálnu pokožku - vyživuje a doplňuje stratenú vlhkosť
  • „Brightening“: omladí a rozžiari unavenú a mdlú pokožku
  • „Softening“: pre suchú pokožku - zjemňuje a redukuje suché miesta

Počas celého výskumu boli sprchovacie gély Dove VisibleCare s NutriumMoisture™ podrobované klinickým i spotrebiteľským testom, ktoré potvrdili viditeľné zlepšenie pokožky už po siedmich dňoch.

 

Spôsob, akým sa o pokožku starať pri sprchovaní, bol témou konferencie „Pravda o sprchovaní“ usporiadanej pod záštitou International Academy of Cosmetic Dermatology. Poprední európski dermatológovia tu potvrdili výsledky klinických štúdií sprchovacích gélov Dove VisibleCare s NutriumMoisture™. Zhodli sa na tom, že technológia NutriumMoisture™  je významným krokom vpred v starostlivosti o pokožku a v jej čistení.

 

„Koža, ktorá je dehydratovaná, nemôže plniť svoju ochrannú funkciu, je suchá, popraskaná a môže spôsobovať aj subjektívne problémy ako sú napätie, pálenie a zvýšená precitlivenosť voči vonkajším vplyvom. V NutriumMoisture™  objavili vedci unikátny spôsob, ako znížiť poškodenie hydratačnej bariéry. Nové sprchovacie gély prirodzeným spôsobom doplňujú stratené lipidy a vytvárajú tak silnú bariéru na udržanie vlhkosti” potvrdzuje výsledky výskumu dermatologička MUDr.  Edita Kaiserová.

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!