lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 39 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 06. Jún, , Dnes oslavuje Norbert
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
SantAqua, voda plná života

  Spracoval(a) : eva
Dátum : 28.6.2011
späť
Späť

Poslať
 

 

Čím by sme boli bez vody? Krištáľovo priezračná a čistá voda je čarovným darom z hlbín Santovskej pahorkatiny. Vďaka vyváženým hodnotám minerálov prináša zdravie, vitalitu a životnú silu - SantAqua.

 

„Milujem vodu a zbožňujem plávanie, možno práve preto, že som sa narodila v horúcom znamení barana, ktoré občas potrebuje schladiť.“ hovorí položartom Mirka Partlová, tvár značky SantAqua a dodáva: „...pri mojom povolaní je pitný režim dôležitý najmä počas predstavení a to nielen v teplých mesiacoch. Aj napriek tomu, že v divadlách je klimatizácia, vždy je horúco... Muzikálový herec je na javisku v neustálom pohybe, tancujúc a spievajúc súčasne. Počas jedného predstavenia som schopná vypiť 1,5 litra vody. Minimálne! Pitný režim skutočne dodržiavam.“

 

SantAqua je optimálna na každodennú konzumáciu pre celú rodinu a pre všetky typy redukčných diét. Skrátka správna voľba pre aktívny životný štýl. Má skvelé pH 7,4.

 

 

Leto, čas štíhlej línie

 

Pramenitá voda SantAqua je vhodná pri diéte s nízkym obsahom sodíka, obsahuje železo. Voda je upravovaná povolenou oxidačnou technológiou vzduchom obohateným o ozón. Celková mineralizácia predstavuje 709,0 mg/l.

 

„Aj keď sa zdá, že keď strávime tak veľa času vo vode, piť nepotrebujeme, vody sa nám i tak žiada dosť - pri tréningoch, na vystúpeniach, a hlavne počas súťaží. Ak športujete, jednoducho potrebujete dodržiavať pitný režim. Pramenitá voda je tak dobrou voľbou. Žiadne prísady, len čistá voda.“ Konštatuje akvabela a majsterka sveta Lívia Allárová.

 

 

Zdroj pramenitej vody

 

„Pramenitá voda SantAqua pochádza z nového vrtu SHG-1 v obci Santovka, ktorá je už stáročia známa svojou minerálnou, pramenitou a termálnou vodou. Ich dlhodobá a permanentná prítomnosť v obci, no najmä spôsoby ich využívania, sa nielen hlboko vryli do minulosti obce, ale sú výrazné i v živote jej súčasných obyvateľov a návštevníkov,“ vysvetľuje Tomáš Moravčík, spolumajiteľ a konateľ spoločnosti Aqua Mineral.

 

 

Obec sa nachádza v pásme artézskych pozitívnych vôd. Najmä v jej južnej časti sú podzemné bazény kvalitných minerálnych vôd. Pramene sa vyskytujú na priečnom zlome zemskej kôry, ktorý vedie údolím potoka Búr.

 

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!