lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 82 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 28 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 22. Október, , Dnes oslavuje Sergej
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Stretnite svojho anjela krásy a splňte si sny

  Spracoval(a) : Petra
Dátum : 29.11.2011
späť
Späť

Poslať
 

Každé prianie sa môže splniť, stačí ho len vysloviť. Avon Cosmetics spúšťa jedinečnú súťaž o fantastické ceny vrátane anjelský krásneho Audi A3, ktorá vyvrcholí 4.12.2011 v Košiciach. Stačí sa podeliť o svoje prianie, vhodiť ho do Avon osudia a koše plné atraktívnych kozmetických darčekový alebo novučké auto môže byť vaše.

 

Svoje prianie napíšte na súťažný kupón a vhoďte ho 4. decembra o 18.00 hodine do Avon osudia, ktorý nájdete na Hlavnej ulici pri Dolnej bráne v Košiciach.

 

AVON je svetovou jednotkou v oblasti priameho predaja kozmetiky s 5 miliónmi nezávislých reprezentantov vo viac ako 100 krajinách sveta. Tvárami značky sú

aj Reese Witherspoon alebo Fergie. Avon, spoločnosť pre ženy, vyrába nielen skvelú kozmetiku, ale podporuje aj ženy v ich boji proti rakovine prsníka a domácemu násiliu. Splnte si svoje sny vdaka Avonu aj Vy!

 

Naši anjeli krásy sú Vám bližšie, ako si myslíte. Stretnite sa s nimi blízko vášho domova a získajte atraktívne výhry. Hľadajte ich po celej Slovenskej republike na www.avon.sk a na facebookovej stránke „Hviezdny svet Avonu“ a tešte sa na ďalšie prekvapenie. Hlavnú výhru Audi A3 je možné získať len pri osobnej účasti na stretnutí konanom v Košiciach a splnenie všetkých podmienok pre účasť v súťaži. Informácie o ďalších výhrach získate na www.avon.sk.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!