lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 26 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 14. December, , Dnes oslavuje Branis./Bronis.
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Pravidelné nakupovanie by mohlo mužov stáť život.

  Spracoval(a) : Jana Osuska
Dátum : 1.6.2000
späť
Späť

Poslať
 

Svetové výskumy sa už dávno zhodli v tom, že pravidelné nakupovanie by mohlo mužov stáť život. Ak teda chcete ušetriť život vášho spoluživiteľa , čítajte pozorne ďalej. Obchodníci už vymysleli na internete “obchod ako naozaj”, ktorý nás ženy uspokojí a mužov neoberie o čas, iba o peniaze..
Vedci z univerzity v nemeckom Ulme mysleli určite aj na ostatných zaneprázdnených podnikateľov, keď vyvinuli nový softvér Tterra. Je to revolúcia v internetovom obchode. S jeho pomocou zákazníci a predavači v elektronickom obchode môžu vidieť a viesť spolu dialóg prostredníctvom klávesnice. Predavač má možnosť osobne pozdraviť každého záujemcu, ktorý navštívi stránku obchodu, a opýtať sa na jeho želania. Návštevník si môže najprv ”mlčky” prezerať ponukové stránky a osloviť predavača, až keď prejaví záujem o bližšie informácie. A čo je najdôležitejšie, s Tterrou si môžete pokojne poklebetiť aj s ostatnými zákazníkmi a tak si vymieňať skúsenosti z nákupov. A čo je najúžasnejšie inštalácia softvéru je jednoduchá a finančne nenáročná. Ten, komu sa nechce čakať, kým jeho obľúbený elektronický obchod nabehne na bázu TTerra, si môže z internetu stiahnuť na vlastný počítač používateľský softvér LLuna, ktorý mu umožní vidieť všetkých ostatných zákazníkov používajúcich túto technológiu. O stupni zviditeľnenia pritom rozhoduje každý sám. Zverejniť môže prezývku, fotografiu alebo aj živé video.

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!