lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 20. August, , Dnes oslavuje Anabela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Najkrajšie vianočné darčeky sú tie, ktoré spájajú rodinu a priateľov

  Spracoval(a) : Lenka
Dátum : 1.12.2013
späť
Späť

Poslať
 

Vianoce sú sviatkom, kedy dávame viac než inokedy. Často sa celé mesiace snažíme vymyslieť originálny darček pre svojich najbližších, no nie vždy je to celkom jednoduché. Často sa zastavíme pri otázke, či sa náš darček bude dotyčnej osobe páčiť, prípadne či ho využije. Najmilšie vianočné dary sú v skratke práve také, ktoré spájajú rodinu a priateľov, robia dobrú náladu a posilňujú ducha Vianoc.

 

Pre najmenších alebo duchovia nespia ani cez Vianoce

 

Najmenším deťom, ktoré sa neboja duchov, môžete venovať hru Ghost Tower od spoločnosti Piatnik. Každý večer presne o desiatej hodine sa vyslobodia z veže neposední duchovia, ktorí začnú strašiť v budove. Úlohou dieťaťa je dostať všetkých späť do postele ešte predtým, než odbije polnoc. Ak sa im to podarí, stanú sa víťazom hry a v noci ich nebude nič strašiť. Túto hru si môžete zahrať hneď na Štedrý deň a spojiť ju s rozprávaním Dickensovej Vianočnej koledy o troch duchoch Vianoc.

 

Únik pre tíndedžerov

 

Výborným vianočným darčekom pre násťročných je spoločenská hra Escape: Chrámová kliatba. Vďaka tejto skutočne napínavej hre spojíte rodinu dohromady. Na rozdiel od klasických spoločenských hier, kde súťažíte proti sebe, tu musíte byť dobrým tímovým hráčom, pretože hru riešia všetci spoločne. Escape: Chrámová kliatba je zábavná a rýchla kooperatívna hra, ktorá prebieha v reálnom čase. Spolupráca je pri tom nevyhnutnosťou, pretože buď vyhrajú všetci, alebo nikto. Napínavosť hry sa dokonca zvyšuje zvukovým podfarbením z priloženého CD.

 

Prekvapenie pre dospelých: podvádzanie dovolené

 

Ak má niekto z vašich blízkych postreh, miluje originalitu a vyžíva sa vo všetkom nezvyčajnom, je pre neho ako stvorená spoločenská hra ReACTion. Ak zároveň chcete niekomu ukázať, že počas sviatkov nemusí byť chaos len v podobe predvianočného a vianočného stresu, ReACTion je tou správnou voľbou. S touto spoločenskom hrou zažijete naozaj veľa zábavy, ide v nej totiž o to, aby ste svojich priateľov pristihli pri porušovaní pravidiel. Tie sa však neustále menia a vy môžete pomocou kartičiek s inštrukciami taktizovať tak, aby sa týkali napríklad len tých, ktorí majú na sebe ponožky alebo len tých, ktorí majú čierne vlasy. Všetci, čo chcú v ReACTion vyhrať, musia dávať veľký pozor a reagovať rýchlosťou blesku. Stačí priateľov pristihnúť pri porušení pravidiel skôr, ako sa to podarí im a víťazstvo je vaše!

 

Na Vianoce nie je nič dôležitejšie, ako mať dobrú náladu a zachovať rodinnú pohodu. K tomu vám môže pomôcť práve výber správneho darčeka, pri ktorom potešíte nielen obdarovaného, ale zároveň aj celú svoju rodinu.

 


Diskusia k článku:

It’s impressive designed for me to possess a Website, which is effective suitable for my working experience. thanks admin
Neregistrovaný - , 24.9.2021 04:42, courtney.harpur(`na`)outlook.com
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!