lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 18 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 49 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 16. Január, , Dnes oslavuje Kristína
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Hornbach druhýkrát v Bratislave - Dnes sa otvorilo v nákupnom areáli Bory kombinované stavebné a záhradné centrum so stavebninami Drive In.

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 24.4.2013
späť
Späť

Poslať
 

Ako druhý najväčší maloobchod po Metre otvára v stredu rodinný stavebný koncern Hornbach v Bratislave v novom nákupnom areáli Bory kombinované stavebné a záhradné centrum so stavebninami Drive In. Tým vzniklo na pozemku s rozlohou 48 000 metrov štvorcových špecializované centrum v najmodernejšom štýle pre stavebníctvo a renováciu. Hornbach v súčasnosti prevádzkuje tri centrá na Slovensku. V rámci Európy existuje tým pádom 139 centier. 

 

V Bratislave nájdete hneď dve miesta, kde platí „S nami to zvládnete“. Domáci majstri a firemní zákazníci sa môžu tešiť na centrum pre dom a záhradu na predajnej ploche okolo 20 000 metrov štvorcových. Nemecký rodinný podnik investoval okolo 25 miliónov euro.

 

Nové centrum v Bratislave prezentuje rad jedinečných oddelení. Patrí k nim centrum kúpeľní, kuchynské centrum, špeciálne železiarstvo s kvalitou odborného obchodu a centrum farieb s najmodernejšou miešačkou farieb v Európe. Niečo výnimočné k tomu všetkému je približne 6 000 metrov štvorcových centra stavebných materiálov so službou Drive In. Zákazníci majú možnosť prísť autom až ku regálom a naložiť si ťažký tovar priamo do auta. Tým šetria svoj čas a chrbát.

 

Hornbach v Bratislave vytvoril 129 pracovných miest. V krajine s aktuálnou mierou nezamestnanosti nad 14 percent prispieva tento podnik k tomu, aby si ľudia znovu našli pracovné miesto so stabilným platom a otvorili si tak nové zamestnanecké perspektívy. Keďže spoločnosti Hornbach veľmi záleží na kompetentnom poradenstve pre zákazníka, noví zamestnanci boli už priebežne školení.

 

Domácim majstrom a firemným zákazníkom budú nápomocní pri tvorbe ich projektov a poskytnú im odborné poradenstvo pri výbere z rozsiahleho sortimentu
z celkového počtu 120 000 produktov. K profilácii  spoločnosti Hornbach ako stavebného centra patrí tiež to, že všetky produkty sú v ňom dostupné v dostatočnom množstve. Len tak môžu domáci majstri sami plynule realizovať nákladné stavebné alebo renovačné zámery zodpovedajúce ich plánovaniu. K tomu prispieva aj stratégia trvalo nízkych cien bez zľavových akcií. Len tá umožňuje spoľahlivé finančné plánovanie pri výstavbe a renovácii a vytvára dôveru v nemenné ceny.

 

Nové centrum leží v severnej časti Bratislavy na výpadovke Bratislava Lamač / Devinska Nová Ves. Zákazníkom je k dispozícii okolo 500 parkovacích miest. 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!