lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 5 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 31 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 17. Január, , Dnes oslavuje Nataša
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Príďte CAROvať do materských centier!

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 10.6.2013
späť
Späť

Poslať
 

Komplexný  program pre mamičky

Dnes štartuje projekt  CAROvanie, ktorý pripravila značka  cereálnych nápojov CARO v spolupráci s materskými centrami na Slovensku. CAROvanie znamená prepojenie značky CARO s novým typom cvičenia pre mamičky s kočíkmi – strolleringom. Cieľom projektu je pomôcť mamičkám, ktoré dbajú na svoj životný štýl a chcú sa po pôrode opäť dostať do formy. Prvá časť projektu sa uskutoční pod vedením Mariany Kočtúchovej v 5 materských centrách na Slovensku a zúčastní sa na ňom viac ako 100 mamičiek so svojimi deťmi.

Projekt CAROvanie štartuje 31. mája v materskom centre Mamatataja v Pezinku. Mamičky si tu budú môcť vyskúšať nový druh cvičenia s kočíkmi – strollering a súčasne sa dozvedieť o prínose cereálnych nápojov pre stravovanie.

 

„Dlho som rozmýšľala,  ako mamičkám po pôrode pomôcť,  a hľadala som aktivity,  ktoré im umožnia byť so svojím dieťatkom  a súčasne aj cvičiť,“  hovorí Mariana Kočtúchová, cvičiteľka strolleringu. „Jednou z možností je práve strollering! Veľa žien totiž nemôže začať cvičiť, lebo nemajú komu zveriť svoju ratolesť. Takto využijú čas strávený pri kočíkovaní vo svoj prospech aj v prospech svojho dieťatka a ako bonus získajú informácie o  správnej výžive.“

 

„Tehotné ženy a dojčiace mamičky by mali dbať na zdravú a vyváženú stravu a dodržiavať pitný režim,“ dodáva Mariana Kočtúchová. „Cereálny nápoj Nestlé CARO Originál je vhodnou voľbou. Má 100% prírodné zloženie, neobsahuje kofeín ani  cukor, preto je obľúbenou a plnohodnotnou súčasťou jedálnička dojčiacich žien a  mamičiek. Šálka cereálneho nápoja pripravená podľa návodu s mliekom navyše dodá telu potrebný vápnik.“

 

Projekt bude počas júna pokračovať v materskom centre Vánok v Malackách, stupavskom materskom centre Fifidlo, Trnavskom materskom centre a v materskom centre Macko v Bratislave. Druhá časť programu sa pripravuje na jeseň.

Program Strollering, na Slovensku známy aj pod názvom MamaFit SK,  je vonkajšie skupinové cvičenie určené mamičkám s kočíkmi. Tréningový program je zameraný na zlepšenie celkového zdravotného stavu žien. Cvičenia sú prispôsobené ženám po pôrode s postupným zvyšovaním obťažnosti  po určitom počte tréningov. Prospieva mamičkám nielen  po fyzickej,  ale aj psychickej stránke.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!