lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 17 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 72 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 20. Január, , Dnes oslavuje Dalibor
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Dizajn pre maximálny pôžitok – Design for life

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 16.7.2013
späť
Späť

Poslať
 

 

Dizajn nie je len vonkajšou schránkou, ale zážitkom z používania. S týmto zámerom vyvíjala spoločnosť Miele nové zabudovateľné spotrebiče Generácia 6000. Dizajnéri a inžinieri zúročili niekoľkoročné poznatky, in­špirácie a ich know-how predstavuje skutočnú špičku. Výsledkom sú produkty vzájomne dokonale zladené prevedením, materiálmi a funkč­nosťou. Nová generácia posunula homogenitu dizajnu do úplne inej roviny.

 

ContourLine – dôverné a zároveň sebavedomé

Z línie ContourLine cítiť premyslenú techniku skrývajúcu sa v pozadí, profesionalitu a vášeň pre varenie vystupujúce do popredia. Dôverne známe prvky dostali novú tvár. Masívna rukoväť je súčasťou solídneho rámu z kvalitných materiálov s pevnou štruktúrou. Konkrétne ohraničenie oddeľuje rozličné materiály a zároveň umožňu­je ich kombináciu s funkčnými prvkami.

Prístroje ContourLine môžete vďaka geometrickým líniám a absolútnej homo­genite dizajnu kombinovať. Nerezové orámova­nie čelných stien prístrojov sa dostane do popredia a prepožičia prístro­jom výraznú štruktúru. Vertikálne línie sú užšie, menej výrazné, elegantne vyniknú horizontálne línie.

 

 

PureLine – priestor pre čisté línie

PureLine je v pozadí, začleňuje sa do priestoru, je dizajnovým elementom moderných kuchýň kladúcich dôraz na minimum materiálov. Vysoký podiel skla vytvára príjemnú a pokojnú atmosféru. Typickými znakmi línie PureLine sú horizon­tálne nerezové prvky a nápadná rukoväť, ktorá akoby sa vznášala pred tmavým čiernym sklom. Vďaka absolútne jednotnému čelnému prevedeniu prístrojov v celom produktovom rade vzniká celkový harmonický dojem - nezávisle od toho, či sú prístroje usporia­dané nad sebou alebo vedľa seba. Sú vybavené ovládacím panelom v rov­nakej výške. Vzniká rozmanité množstvo kombinácií podľa vašich po­trieb – horizontálne usporiadane vo výške očí, vertikálne pre maximál­ne využitie výšky miestnosti, individuálne usporiadanie do formy T alebo umiestne­nie prístrojov do celého bloku.

 

PureLine - nerez

Tmavé čierne sklo vytvára nezameniteľný podklad, výrazná ne­rezová rukoväť priťahuje pozornosť. Oba materiály sa nachádza­jú v rovnováhe. Dominuje horizontálna ro­vina, prístroje sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú jednotnú líniu.

 

PureLine - obsidián čierna

PureLine v prevedení obsidián čierna predstavuje premyslený estetický zážitok. Čisté sklo vytvára emocionálnu hru svetla a tieňov a prepožičiava prístrojom hĺbku a eleganciu.

 

PureLine – havanna hnedá

Havanna hnedá uzatvára farebnú škálu radu PureLine. Je správnou voľbou pre ľudí so zvlášť vyvinutým zmyslom pre harmóniu a prirodzenosť.

 

PureLine – briliantová biela

Umožňuje výrazné kontrasty v spojení s inými farbami alebo úplnú integ­ráciu v bielych kuchyniach. Spája mi­nimalizmus a exkluzivitu. Vyžaruje ľahkosť a ponecháva dostatok priestoru pre vzrušu­júce kombinácie.

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!