lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 14 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 32 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 27. November, , Dnes oslavuje Milan
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Aby bol váš svadobný deň bez stresu

  Spracoval(a) : Gabika
Dátum : 9.7.2015
späť
Späť

Poslať
 

Dokonalá svadba je snom takmer každej ženy. Mnohé si však až na začiatku príprav uvedomia, že kým prejdú uličkou v kostole, čaká ich ešte dlhá a náročná cesta plná povinností. Radosť zo svadby vystrieda stres a pocity úzkosti, či všetko dopadne tak, ako má. Zahoďte stres za hlavu a užite si svoj deň podľa svojich predstáv, veď si beriete muža, ktorého milujete!

Zo skúseností Zuzany Maliníkovej z agentúry Svadby podľa Ely, každá nevesta, dokonca aj tá najflegmatickejšia pocíti počas svadobných príprav stres aspoň dvakrát. Prvýkrát nevestu zachváti panika hneď na začiatku plánovania, keď ešte nemá v rukách nič, len nejasnú predstavu o krásnej svadbe. So zoznamom úloh, čo všetko je nutné vybrať, zariadiť, kúpiť, dohodnúť a najmä zaplatiť, sa poriadne zvyšuje aj úroveň stresu. Akonáhle sa však zariadia základné veci ako miesto obradu a hostiny, nevesta je pokojnejšia. Nervozita sa však opäť ozve pár dní tesne pred svadbou alebo čo je ešte horšie, priamo v svadobný deň, keď nevesta zisťuje, čo všetko už zariadiť alebo ovplyvniť nestihne. „Mali sme aj prípad, keď dva mesiace pred svadbou sa nevesta rozhodla, že je toho na ňu príliš veľa a svadbu zrušili,“ hovorí Zuzana Maliníková z agentúry Svadby podľa Ely.

Nenechajte si zničiť svoj veľký deň! Inšpirujte sa našimi radami, vďaka ktorým pôjde všetko hladko a bez zbytočného stresu.

Zoznam povinností a harmonogram sú základ – Organizácia svadby bez zoznamu čo všetko je treba pripraviť, sa mení na chaos, ktorý vystresuje nielen vás, ale aj ženícha. „Pripravte si podrobný zoznam úloh aj s časovými údajmi dokedy treba čo stihnúť a držte sa ho,“ radí Maliníková.

Prioritizujte a nič nenechávajte na poslednú chvíľu – S prípravami začnite aj rok dopredu, aby ste mali na všetko dostatok času a neboli ste v časovej tiesni. Ako prvé vždy vyriešte tie najdôležitejšie veci ako miesto, termín, fotografa, hudbu a samozrejme vaše šaty.

Buďte pripravené, stať sa môže čokoľvek – Torta mešká, členov rodiny prišlo viac ako ste čakali, kaderníčke to trvá o čosi dlhšie než ste predpokladali. Najmä v svadobný deň sa nenechajte vyviesť z miery a nestresujte sa pre niečo, čo nemôžete zmeniť. Veď nakoniec aj z takej malej svadobnej katastrofy môže byť veselý zážitok, na ktorý budete s láskou spomínať.

Delegujte – Nezostávajte v chaose svadobných príprav sama a zožeňte si pomoc. Nájdite spriaznenú dušu, ktorá pozná váš vkus a preferencie a s organizáciou vám rada pomôže. Môže to byť ktokoľvek, napríklad mama, sestra, budúca svokra, najlepšia kamarátka, ženích či profesionálna svadobná agentúra.

Poradiť áno, nechať sebou manipulovať nie – Je to vaša svadba, a preto si so ženíchom povedzte, aké sú vaše predstavy a na čom vám záleží a toho sa držte. Dobre mienené rady a skúsenosti z rodiny či priateľov vám môžu uľahčiť hľadanie kvalitných dodávateľov, či upozorniť vás na problémy, ktoré by mohli vzniknúť. Nenechajte však okolie vyvíjať na vás tlak.

Cvičenie a pravidelná vyvážená strava – Počas príprav nezabúdajte na seba a svoje zdravie. Pravidelné cvičenie a vyvážená strava bohatá na vitamíny a minerály vám nielen pomôže dostať sa do formy a byť krásna vo svadobný deň, ale taktiež vám pomôže lepšie zvládať stres. Stres vysiľuje naše telo a spôsobuje úbytok dôležitých minerálov v tele, najmä magnézia, ktorý v tele zodpovedá za uvoľnenie tela aj mysle. Nezabúdajte ho teda pravidelne prijímať, budete sa nielen cítiť lepšie, ale predídete tak aj migréne, či svalovým kŕčom.

 

Magnerot® je voľnopredajný liek s obsahom jedinečnej kombinácie magnézia a kyseliny orotovej (magnéziumorotát), ktorý je určený na vnútorné použitie. Pred jeho použitím si pozorne prečítajte príbalový leták a poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.magnerot.sk a www.zivotbezstresu.sk


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!