lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 13 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 01. Marec, , Dnes oslavuje Albín
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
S BRUMÍKOM SA STANE UČENIE CUDZIEHO JAZYKA ZÁBAVOU

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 18.8.2010
späť
Späť

Poslať
 

Letné prázdniny sa o chvíľu prehupnú do svojej druhej polovice a Brumík prichádza na trh s ďalšou špeciálnou edíciou. Pre svojich malých priaznivcov pripravil Brumíkove pexeso, s ktorým sa môžu nielen zahrať, ale zároveň si osvoja anglické názvy rôznych predmetov. Limitovanú edíciu dvoch rodinných balení čokoládových BeBe Brumíkov s pexesom nájdete v obchodoch len od 15. augusta do 11. septembra.

 

Najnovšia Brumíkova limitovaná edícia spája chutné s užitočným. Obsahuje obľúbených čokoládových Brumíkov, ktorí sú vhodnou súčasťou vyváženej detskej desiaty a pexeso, s ktorým sa môžu deti zahrať nielen počas letných prázdnin, ale aj počas školského roka. Známa detská psychologička Mária Tóthová-Šimčáková oceňuje systém výučby, ktorý aktivuje všetky poznávacie funkcie a podporuje tvorivosť detí. Presne tieto atribúty spĺňa pexeso. „Deti majú radi hru, súťaženie, spievanie a obrázky. Je to tá najlepšia cesta ako ich zaujať a rozvíjať,“ uvádza Mária Tóthová-Šimčáková a dodáva: „výskumy odborníkov ukazujú, že mimoučebnicový, autentický materiál dokáže lepšie splniť očakávania žiakov pre učenie, hlavne ak je hravý a tvorivý. Deti mladšieho školského veku sa navyše vedia sústrediť len na krátky čas, a tak striedanie činnosti a vnemov potrebujú. Ich pamäť sa pri hraní pexesa podporuje neustálym opakovaním a pri častej hre možno dosiahnuť ešte lepší výsledok. Pexeso je okrem toho hrou určenou pre viacerých hráčov, čo podporuje sociálnu interaktivitu a kooperáciu.“

 

Zahrajte si so svojimi deťmi pexeso, pri ktorom si trénujú nie len pamäť, ale zároveň si zábavnou formou osvojujú, prípadne opakujú anglické slovíčka. Brumíkove pexeso je kombináciou klasického pexesa a alternatívnej formy výučby cudzích jazykov. Na jednej z kartičiek je vyobrazený Brumík s predmetom, pod ktorým sa nachádza jeho slovenský a český názov. Na druhej kartičke je ten istý predmet, ale s jeho anglickým názvom spolu s výslovnosťou.

 

Brumíkove pexeso môžete využiť nielen ako formu spestrenia voľného času vašich detí počas letných prázdnin, ale aj ako prípravu na blížiaci sa začiatok školského roka. Hrou pexesa si precvičia anglickú slovnú zásobu a návrat do školských lavíc bude pre ne jednoduchší. S nástupom školského roka sa pre väčšinu detí končia letné radovánky a nastupujú povinnosti. Brumíkove pexeso však bude aj počas školy užitočným spoločníkom, s ktorým sa deti uvoľnia, zabavia, ale zároveň si potrénujú pamäť a zopakujú anglické slovíčka.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!