lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 28. Február, , Dnes oslavuje Zlatica
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Juraj Kemka sa stal kapitánom lode Martin

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 17.7.2013
späť
Späť

Poslať
 

Juraj Kemka, známy slovenský herec, sa na chvíľu stal kapitánom lode Martin, ktorá smerovala z Bratislavy na Devín. Ako ambasádor školskej environmentálnej súťaže Vodná akadémia strávil s víťazmi takmer celý deň, ktorý bol poučný a najmä vďaka Jurajovi aj veľmi zábavný. „Zažili sme plavbu loďou, súťaže a slávnostné vyhodnotenie celoročných školských projektov. Myslím, že napriek nepriaznivému počasiu to bol pre deti nezabudnuteľný zážitok. Verím, že im to nadšenie z ochrany životného prostredia vydrží a stanú sa z nich ozajstní milovníci prírody,“ dodaj Juraj Kemka.

 

Celoročný edukačný projekt Inštitútu DAPHNE priniesol štyridsiatim zúčastneným školám nielen informácie o vode, ale motivoval ich k aktívnemu poznávaniu povodia, v ktorom žijú a k priamej účasti na jeho ochrane. Vďaka získaným finančným prostriedkom od Nadácie Coca-Cola zrealizovali tri školy aj malé školské environmentálne projekty. Prvé miesto vo Vodnej akadémii patrí  ZŠ Kudlovská v Humennom, striebornú priečku obsadila ZŠ Dr. Jozefa Dérera v Malackách a tretia skončila ZŠ Lúčky.

 

Viac informácii o projekte získate na webovej stránke http://sutaz.vodajezivot.sk. Celý projekt finančne podporil program Európskej únie LIFE+ a Ministerstvo životného prostredia SR. Školská súťaž sa uskutočnila v rámci projektu LIFE08/INF/SK/000243 Posilnenie povedomia verejnosti o význame vody pre život, jej ochrany a udržateľného využívania podľa Rámcovej smernice o vode, ktorý finančne podporuje Európska únia z programu LIFE+ a MŽP SR ako aj Nadácia Coca-Cola.

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!