lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
90 sekúnd denne a budete neodolateľná!

  Spracoval(a) : Lenka
Dátum : 30.4.2015
späť
Späť

Poslať
 

Prehýbajú sa vám kúpeľňové poličky od množstva drahých krémov a sér proti vráskam? Poradíme vám zbraň proti starnutiu, ktorú netreba vyťahovať z kozmetickej taštičky a predsa je vždy po ruke. Vyžaduje nulovú investíciu a má stopercentnú efektivitu. Úsmev.

Podľa zistení medzinárodných výskumov sú ľudia s úsmevom na tvári okolím vnímaní mladšie, než je ich reálny vek. Ilúzia je taká dokonalá, že dokáže okamžite ubrať päť i viac rokov. Usmievate sa pri čítaní tejto informácie? Dobre robíte – úsmevom pobozkaná tvár je rozpoznaná ako atraktívnejšia a otvára dvere ku komunikácii. Na toto vedecké argumenty ani netreba, stačí sa poobzerať okolo seba, keď ste na mieste, kde to iskrí flirtom. Ani dokonale padnúce šaty a líčenie ako od vizážistky nie sú takým magnetom pre muža ako zvodný úsmev po tom, čo s dotyčnou nadviaže prvý očný kontakt.

Ale pozor, dámy, nie je úsmev ako úsmev. To, čo z neho robí účinné afrodiziakum, je jeho autenticita. Skutočný úsmev prichádza spontánne, rysuje sa na tvári pozvoľna a prirodzene, netrvá dlho a tvoria sa pri ňom dočasné vejáriky okolo očí. Ten falošný, naopak, prichádza aj odchádza nárazovo, nepresahuje výšku úst a vyvoláva dojem, že je „nalepený“, čo len podtrhuje jeho umelosť.

Trénujte doma

Nájdite si v rámci rannej alebo večernej rutiny chvíľu času na tréning úsmevu. Neukrojí vám to z rozvrhu, pre dobré výsledky postačí už 90 sekúnd denne a budete prekvapená, akú silnú a komplexnú energetickú vzpruhu predstavuje tento jednoduchý cvik mimických svalov pre telo i dušu.

Psychológovia tvrdia, že keď sa na seba v zrkadle spontánne usmejete, mozog dokáže tento výraz „prečítať“ a zaveliť telu dobrú náladu na počkanie. Široký úsmev je zároveň súčasťou tvárovej gymnastiky – pomáha prekrviť kožu, zvyšuje jej pružnosť a eliminuje predčasné prejavy starnutia pleti.

Ako na to? Zoširoka sa na seba usmejte, počkajte päť sekúnd, potom na dve sekundy povoľte. Toto zopakujte desaťkrát, a na záver sa ešte raz naplno usmejte a rátajte do dvadsať, kým tvár kompletne uvoľníte. 

Nezabudnite sa usmievať

Zabúdate sa v návale pracovných povinností usmievať? Nenechajte sa prevalcovať hektickosťou všedných dní a pribaľte si do kabelky sladkú pripomienku –minipalacinky Smajlík,  spájajúce chuť vláčnych palaciniek a sviežej náplne v čokoládovom, jahodovom aj višňovom variante. Ide o originálny slovenský výrobok, vyrábaný z kvalitných surovín, s minimálnym využitím konzervačných látok a s bohatou chuťou - jahodová náplň obsahuje až 40 % jahôd a višňová 28 % skutočných višní.

Smajlík vám pripomenie, že je čas na úsmev J ! Viac informácií o minipalacinkách Smajlík nájdete na:

https://www.facebook.com/SMAJLIK.minipalacinky   alebo na www.cukraren.com

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!