lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 3 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 20. September, , Dnes oslavuje Luboslav/Luboslava
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Iva Kučerová – NEVIDÍM, NEPOČUJEM, MILUJEM

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 24.11.2009
späť
Späť

Poslať
 

Nová kniha od autorky bestselleru „Loviť alebo nebyť“ s podtitulom Láska, pokušenie & šoubiznis

 

 

Po úspešnom debute prichádza nová slovenská autorka Iva Kučerová na knižný trh s ďalšou knihou pod názvom „Nevidím, nepočujem, milujem“. Opäť o  vzťahoch a o tom, ako to medzi mužmi a ženami naozaj je - úprimne, s nadhľadom a na rovinu, tentokrát však z prostredia šoubiznisu.  

 

„Bia je mladá, príťažlivá, ale čo sa mužov týka, úplne nemožná. Lea je na tom podobne, až na tých chlapov, s tými to vie veľmi dobre. Dve ženy, jedna milujúca psy, knihy a domácu pohodu, druhá drahé šaty, párty až do rána a život v žiare reflektorov. Naozaj sú úplne odlišné alebo im vlastne ide obom o to isté?“

 

Lákavý a tajomný svet hviezd a hviezdičiek napĺňa stránky bulváru a priťahuje tých, ktorí túžia zažiť povestných 15 minút slávy na vlastnej koži. Hrdinka románu sa do prostredia tzv. celebrít dostáva náhodou. Pozoruje ich, spoznáva ich túžby, lásky i rozchody, ich trápenia a pocity samoty, a tiež kruté pravidlá, ktoré v ich svete vládnu. Pochopí, že to, čo sa dočítame na titulných stránkach novín, nemusí byť vždy pravda, ale aj to, že známe tváre majú často tajomstvá, ktoré sú temnejšie ako veci, čo sa o nich píšu.

 

Autorka pokračuje v otváraní dvier do ženského sveta, o vzťahoch píše otvorene, bez cenzúry, a s povestným ostrovtipom. Lásku nezaobaľuje do pekných slov, ale natvrdo obnažuje.  V novom románe ženy nie sú také nevinné, ako sa zdajú, muži nie sú hrdinovia, láska je hriešna a pokušenie príliš veľké...

Knihu možno považovať nielen za provokatívnu spoveď, ale aj za malú sondu do ženského myslenia a duše. Na jednej strane je pikantná, na druhej mrazivá, chvíľu šokujúca, v ďalšom momente trpká, sem-tam vážna, občas uletená - ale stále plná reálneho života a odľahčujúceho humoru.

 

 

INFO: vydaná 13.11. 2009, 307 strán, pevná väzba, dostupná vo všetkých knižných predajniach a e-shopoch.


Diskusia k článku:

Knihu odporúčam je naozaj skvelá!
Neregistrovaný - , 27.11.2009 23:08
If you prefer decent, Coziness together with budget oakley sunglasses for guys, Brides, And kids; Occhialis is best search engine optimization supplier using model glasses. Select from big companies, , For instance, beam prohibition, Louis Vuitton, oakley, Chanel, Cartier plus more, Issues businesses in the usa and even england. sunglasses listen to a huge role in shielding the eyes by way of possibly damaging ultra violet rays. This process disguised. form of one's only provides the sort of the rays which may damage the eye area if it is overexposed. Even so women continually use a tendency to copy a woman and here it's rather a mistake even though will attempt continue along with the renowns when purchasing sunglasses. A lot of such glasses tend to a low priced way to choose the luxurious mode brandnames from other brands inform, Prada, Beam prohibition and so on. It was very beneficial and i also enhanced all of often the very sort and consequently content uniquely unique them back as some agency above this type of yes. Sabre perception has a collection of accessories where it tap out special, Clothing trendy combined with selection. Whether your goal is something common, Current fashions, Otherwise legendary, They offer it. Counterfeited oakley sunglasses are the most effective known brands of top quality in addition to the luxury sunglasses. , The particular eye glasses products carry granted many video to cheap oakley sunglasses suitable to receive caller to make. It's about time considering out bank account to put on few of trim with oakley sunglasses defend regarding each and every little brown view now to see pieces truly that year. As you move the glasses market is filled with snap within sunglasses, You can come up folks unhampered. In addition, This kind of glasses not really certified or a developed that by oakley sunglasses . They are the same original oakley any way you like but are in fact patterns are sometimes made. They are purchased at an expense within on the original one as well as, created illegitimately. Inknown to be with her tv set franchise, Ellie Kardashian is the most effective excitement cal. king. Lindsay, In addition to predicament a queen that her, Tend to experience Chanel yet Gucci his or her fundamental variety of sunglasses.
Neregistrovaný - Evangelinreg, 27.6.2014 19:23, miranda_nikita23(`na`)yahoo.com
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!