lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 20. September, , Dnes oslavuje Luboslav/Luboslava
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Pranie bez kompromisov

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 31.10.2014
späť
Späť

Poslať
 

Spoločnosť Miele sa pri výrobe svojich produktov vždy zameriavala na kvalitu, dlhú životnosť a šetrnosť voči životnému prostrediu.

 

Nové práčky s osvedčenou kvalitou Miele prichádzajú v dvoch variantoch. Model WDA 110 disponuje ukazovateľom zostatkového času, takže máte vždy prehľad, hmotnosťou náplne 7 kg a spadá do triedy energetickej účinnosti A++. Model WDA 210 WPM je navyše vybavený časovou predvoľbou, systémom Waterproof-Metal a je obzvlášť úsporný – trieda energetickej účinnosti A+++. Patentovaný voštinový bubon Miele je pre všetky modely práčok samozrejmosťou. Vďaka povrchovej štruktúre voštinového bubna Miele sa vytvorí jemný vodný film medzi textilom a stenou bubna. Po ňom bielizeň úplne jemne kĺže a je tak optimálne chránená. Vďaka pokrokovej vysoko efektívnej technológii prania od Miele sa dá pri väčšine programov znížiť teplota prania na 20 °C alebo dokonca na "studené". Pri ľahko znečistenej bielizni môžete merateľne ušetriť energiu. Modely disponujú inteligentnou množstvovou automatikou. Tá analyzuje aktuálne naplnenie a použije len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné pre optimálny výsledok čistenia a plákania.

 

Pri práčkach Miele sa nemusíte obávať toho, že by prístroje po rokoch stratili svoj belostný vzhľad. Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť emailuje Miele ich prednú stenu. Email je nielen farebne stály, ale navyše sa veľmi ľahko čistí a je odolný voči poškriabaniu a korózii, takže vaše prístroje budú dlho ako nové.

 

 

Pre dokonalý výsledok prania správna voľba pracieho prostriedku

CareCollection – starostlivosť o bielizeň od Miele

 

Kvalitné textílie potrebujú správnu starostlivosť, ktorá zaistí ich dlhú životnosť. Úspešnosť tejto starostlivosti ovplyvňujú štyri faktory: čas, teplota, mechanika a chémia. Tri z toho má firma Miele pod kontrolou už dlhý čas a teraz s prípravkami radu CareCollection kontroluje faktory všetky štyri. Tým vám ponúka perfektnú starostlivosť o vašu bielizeň.

Pre dokonalý výsledok prania je veľmi dôležitá voľba správneho pracieho prostriedku. Preto Miele svojim zákazníkom ponúka produkty radu CareCollection - prvý koncept starostlivosti o bielizeň, kde sú v harmónii prístroje s pracími prostriedkami.

Miele CareCollection zahŕňa širokú škálu univerzálnych i špeciálnych pracích prostriedkov, ktoré šetrne a účinne čistia a starajú sa o Vašu bielizeň a garantujú tak jej dlhšiu životnosť. V produktovom rade sú zastúpené prostriedky na bielu a farebnú bielizeň, aviváž a taktiež prostriedky so špeciálnym účinkom pre čistenie špeciálnych textílií ako je športová bielizeň, outdoorové oblečenie a perie.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!