lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 5 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 31 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 17. Január, , Dnes oslavuje Nataša
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Veľká súťaž HARIBO & „Frisbee“ o 42 automobilov Opel Meriva

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 30.6.2013
späť
Späť

Poslať
 

Spoločnosť HARIBO pripravila najväčší launch za posledných niekoľko rokov, ktorý je primárne zameraný na novinku spoločnosti HARIBO – HARIBO Funny Cubes. Cukrovinky s ovocnou príchuťou Funny Cubes je možné zakúpiť v obchodnej sieti od začiatku mesiaca apríl. Spoločnosť HARIBO podporuje uvedenie novinky na trh formou rozličných marketingových aktivít. V období od 1. júna do 12. júla 2013 aj veľkou spotrebiteľskou súťažou o 42 automobilov značky Opel Meriva a ďalšie vecné ceny od ostatných sponzorov, ako sú napríklad fotoaparáty Canon či množstvo hier od značky DINO. V uvedenom období sa milovníci sladkostí budú môcť zapojiť do súťaže zakúpením vrecúška cukríkov HARIBO Funny Cubes a jedného ľubovoľného výrobku značky HARIBO alebo MAOAM, následne poslaním súťažnej SMS alebo vyplnením formulára na súťažnom internetovom portáli.

 

„Sme radi, že práve formou spotrebiteľskej súťaže o hodnotné ceny môžeme podporiť novinku HARIBO Funny Cubes, ktorá je v momentálnom portfóliu spoločnosti HARIBO jedinečná svojou koncepciou, a zároveň potešiť aktuálnych aj potenciálnych zákazníkov,“ hovorí Rostislav Němec, konateľ spoločnosti HARIBO CZ s.r.o. „Malí aj veľkí účastníci súťaže sa môžu tešiť na množstvo motivujúcich hodnotných cien v podobe osobného automobilu značky Opel Meriva, fotoaparátu Canon či hier od spoločnosti DINO,“ dodáva Rostislav Němec.

 

V rámci spotrebiteľskej súťaže HARIBO, ktorá bude súčasťou kampane na novinku HARIBO Funny Cubes, sa bude súťažiť o 42 automobilov. Každý, kto si kúpi jeden balíček cukríkov HARIBO Funny Cubes a ľubovoľný ďalší produkt značky HARIBO alebo MAOAM, má možnosť zapojiť sa do súťaže zaslaním SMS alebo vyplnením formulára na internetových stránkach.

 

 

Súťaž bude prebiehať v dvoch kolách, v hre bude vždy 21 súťažiacich. Výber súťažiacich bude prebiehať podľa vopred notársky overených pravidiel. Každý vybraný súťažiaci sa bude môcť pokúsiť trafiť z príslušnej vzdialenosti do pootvoreného okienka osobného automobilu značky Opel Meriva. V prípade, že sa netrafí žiadny zo súťažiacich, skráti sa vzdialenosť hodu a na základe opätovného pokusu vyhráva automobil už iba jeden súťažiaci. Okrem možnosti výhry hlavnej ceny sú do súťaže zaradené aj ďalšie hodnotné ceny. Viac informácií k súťaži nájdete na www.haribo-soutez.cz alebo www.haribo-sutaz.sk.

 

HARIBO praje vrtkým súťažiacim veľa šťastia!


Diskusia k článku:

test
Neregistrovaný - testovic, 2.7.2013 12:45
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!