lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 33 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 62 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 21. Január, , Dnes oslavuje Vincent
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
MUŽOM SA CHUDNE ĽAHŠIE NEŽ ŽENÁM

  Spracoval(a) : Lenka
Dátum : 5.11.2013
späť
Späť

Poslať
 

Pravidelný pohyb a zníženie príjmu sacharidov majú u pánov rýchlejšie výsledky  ako u žien. 

 

Diéty, počítanie kalórií a starostlivosť o telo už dávno nie sú výhradne dámskou záležitosťou. V ostatných rokoch je zjavný trend chudnutia aj u mužov, ktorí sa snažia zbaviť nadbytočných kíl. Dokonca im to ide oveľa ľahšie než ženám.

 

Jedným z dôvodov je väčšia produkcia testosterónu u mužov a ich schopnosť vytvárať svalovú hmotu, z čoho vyplýva, že energiu dokážu spáliť rýchlejšie ako nežné pohlavie. Ženské a mužské telo sa navyše výrazne odlišuje, a to tvarom i partiami, v ktorých sa ukladá tuk, vďaka čomu je spôsob chudnutia rozličný. To, že muži chudnú ľahšie, môže byť silnou motiváciou pre všetkých pánov, ktorých znechucuje pohľad na rastúce brucho.

 

Vráťte sa do hry

 

Existuje mnoho dôvodov, prečo schudnúť, najlepšie však je, ak sa zameriate na jeden z nich. Chudnete pre svoje zdravie, priateľku, lepší pocit alebo oblečenie, do ktorého sa nezmestíte? Mať jasnú predstavu o tom, čo môžete dosiahnuť, vám skutočne pomôže na vašej ceste za lepšou postavou. S ňou sa môžete „vrátiť do hry“ a začať celkom nový život, v ktorom sa nebudete hanbiť chodiť kúpať či cvičiť do posilňovne a možno konečne oslovíte ženu svojich snov.

 

Mentálna príprava na chudnutie

 

Hoci rozhodnutie, či chcete schudnúť, môžete urobiť okamžite, je dôležité venovať čas aj psychickej príprave na zmeny, ktoré vás v najbližšom období čakajú. Mali by ste si vyhradiť čas na posilňovňu či tréningy a upraviť váš jedálniček. Ak máte k športovým aktivitám averziu, môžete skúsiť proteínovú diétu, ktorá vám zabezpečí príjem vyváženej a nízkokalorickej stravy. Spoľahlivým riešením je komplexný program KetoDiet, ktorý je založený na pravidelnom príjme potravy, významnom zredukovaní sacharidov a konzumácii bielkovín v spojení so zeleninou. Okrem iného ponúka produkt špeciálne pre mužov – KetoDiet Element for Men obsahujúci L-arginín, ktorý je jednou z najdôležitejších aminokyselín v ľudskom organizme, keďže sa podieľa na metabolizme svalových bielkovín.

 

Zmena životného štýlu

 

Postupný prechod na zdravšie stravovanie nemusí znamenať, že sa nemôžete dobre najesť. Práve pravidelný príjem potravy je totiž podmienkou úspešnej redukcie hmotnosti. Počas režimu spomínanej bielkovinovej diéty KetoDiet 5-krát denne konzumujete špeciálne proteínové jedlá, vďaka čomu telo prijíma kvalitné bielkoviny a znižuje sa príjem sacharidov a tukov.

 

Udržanie novej hmotnosti

 

Ak ostanete verní zdravému životnému štýlu a pravidelnému stravovaniu, vaše telo sa vám odvďačí. Nielenže splníte svoj stanovený cieľ, ale zároveň sa môžete tešiť na pochvalné reakcie okolia. Pretože napriek tomu, že sa mužom chudne ľahšie ako ženám, len málo z nich má odvahu sa do toho skutočne pustiť.

 

Zdroj: KetoDiet


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!