lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 17 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 6 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 01. December, , Dnes oslavuje Edmund
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Ecover – výnimočný rad ekologických čistiacich produktov na slovenskom trhu

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 1.10.2013
späť
Späť

Poslať
 

Belgicko dalo svetu veľa skvelých vecí - najlahodnejšie pralinky, pivo Chimay či cyklistickú legendu Eddyho Merckxa. No nielen to. Okrem vášne pre čokoládu či cyklistiku sú Belgičania známi aj svojou vysokou eko - uvedomelosťou. Nie je preto náhoda, že najväčší svetový výrobca ekologických pracích a čistiacich prostriedkov pochádza práve odtiaľto. A teraz ich kúpite aj na Slovensku.

Moderná značka Ecover, ktorá ponúka cestu k čistej domácnosti bez škodlivých chemikálií a zároveň chrániť životné prostredie, je skutočne iná. Od výrobných procesov cez zloženie produktov a ich účinky až po obal. Výroba produktov Ecover, ktorých používanie prispieva k zníženiu znečistenia životného prostredia, vodných tokov a zvyšuje bezpečnosť domova, podlieha tým najprísnejším kritériám. Produkty sú vyrábané z rýchlo a 100 %-ne biologicky odbúrateľných látok a samotná výroba prebieha tiež ekologicky - za použitia ekologických výrobných procesov, zelenej energie a v továrni so „zelenou“ strechou. Obaly produktov Ecover sú z obnoviteľného materiálu – z cukrovej trstiny, ktorá je 100% recyklovateľná.

Zloženie produktov Ecover je takisto unikátne. Produkty Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze BEZ škodlivých chemikálií. Výber použitých látok takisto podlieha najprísnejším kritériám. Najdôležitejšie z nich sú rýchly a 100 %-ný biologický rozpad použitých látok, ich obnoviteľnosť a najmä miera toxicity pre vodné zdroje, keďže väčšina zvyškov čistiacich prostriedkov po použití v domácnosti končí práve vo vode. Všetky zložky produktov Ecover sa rozpadnú rýchlo a úplne a ich negatívny dopad na životné prostredie je minimálny.

Vďaka používaniu látok na rastlinnej báze s čistiacimi vlastnosťami, sú produkty Ecover vysoko účinné a zároveň šetrné k čisteným povrchom, Vašej bielizni i k citlivej pokožke. Týmito látkami sú napríklad sóda bikarbóna, kyselina citrónová, výťažky z bylín, škrobu, drevených vlákien, semena repky olejnej, palmového či kokosového oleja. Vďaka nim majú výrobky Ecover  mimoriadne čistiace vlastnosti, ktoré smelo konkurujú chemickým čistidlám a najmä, sú ECO a cenovo dostupné každému!  

Skúste aj Vy spraviť niečo pozitívne pre životné prostredie a zároveň chrániť bezpečie a zdravie Vašej rodiny. Vyskúšajte produkty Ecover aj Vy a presvedčte sa, že čistia, leštia, perú a zmäkčujú naozaj skvele. A sú skutočne ECO! J

 


Diskusia k článku:

výrobky ecover dostanete na www.eko-naturshop.sk
Neregistrovaný - , 1.10.2013 20:03
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!