lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 28. Február, , Dnes oslavuje Zlatica
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Nedáme ti na výber! - Nákupno-zábavné centrum Aupark prináša novú službu pre verejnosť

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 17.2.2010
späť
Späť

Poslať
 

Od februára spustil AUPARK ako jediné nákupné centrum na Slovensku novú službu s názvom Osobný módny poradca. Kvalifikovaný módny stylista odteraz môže byť súčasťou života každého z nás.

 

Táto služba prostredníctvom úspešných slovenských módnych profesionálov prináša pohľad na aktuálne módne trendy a inšpirácie pre váš osobný šatník. O váš vzhľad sa postará módny poradca, ktorého si sami vyberiete!

Na výber máte skúsených a talentovaných odborníkov na oblasť módy -  Andrej Kusalik, Mária Štraneková alebo Martin Hrča. Súčasťou služby je úvodný rozhovor so stylistom a nápoj v kaviarni Auparku o vašich predstavách a potrebách.

Okrem samotného stylingu je v cene služby zahrnutá aj úprava vlasov a make-up od profesionálnych kaderníkov a vizážistov. Všetky služby je možné využiť v jednom alebo samostatných termínoch.

Aupark pre vás zabezpečuje túto službu s kvalifikovanými odborníkmi za dotovanú cenu 100 Eur a môžete si ju zakúpiť formou darčekovej poukážky na informačnom pulte v centrálnej časti Auparku. Obsahuje tri samostatné poukazy – styling, hairstyle a makup.

 

Nechajte si poradiť od skutočných odborníkov a inšpirujte sa do novej sezóny alebo na špeciálnu príležitosť s novou službou od Auparku.

 


 

ANDREJ KUSALIK

 

Známy slovenský stylista pracoval na viacerých úspešných projektoch tv Markíza a STV ako Smotánka, Prominenti, Čierna alebo Biela, Slávik 2008, Cat Girl, Music1 Award, Tomu neuveríš.

Medzi známe slovenské osobnosti, s ktorými spolupracoval patria Erika Judínyiová, Viliam Csontos, Zlatica Puškárová, Oľga Dúbravská, Iveta Malachovská, Romana Škamlová, Magdaléna Šebestová, skupina Mukatado, Dominika Mirgová, Lucia Senášiová, Kamila Magálová, Juraj Mokrý.

Je módnym redaktorom mesačníka Woman magazín, pracoval aj na projektoch: reklamná kampaň pre kadernícke štúdio Pierot a spoločnosť Tipos, jingel televízie Doma, videoklipy skupiny Mukatado a Twins či vlasovej show Jána Molnára.

 

 

 

MÁRIA ŠTRANEKOVÁ

Úspešná módna návrhárka vyštudovala  VŠVU - ateliér odevného dizajnu. Absolvovala študijné stáže na Univerzite v Newcastli a UMPRUM v Prahe. Odbornú stáž absolvovala v Londýne v módnom štúdiu Preen a v dielni svetoznámeho Alexandra McQueena. Tvorí pod značkou mayamay od roku 2007.

Vo svojich kolekciách sa snaží minimálnymi prostriedkami – materiálovými, tvarovými, či dekoračnými (vzor na látke) docieliť maximálny efekt v navrhovaní rôznych častí odevov.

Odevy ktoré autorka vytvára sú nielen funkčné a vizuálne atraktívne, ale obsahujú aj hlbšie posolstvo. S autorskými kolekciami sa zúčastnila na viacerých módnych prehliadkach doma i v zahraničí, napr. Paríž, Londýn, Berlín, Viedeň, Nantes, Praha, Lisabon, Humen...

Je držiteľkou titulu Brillance Fashion Talent 2009, získala prestížny titul Top Styl Designer 2007 na brnenskom veľtrhu Styl Kabo, hlavnú cenu Kruhy na vode v kategórií Textil 2008, 2.cenu na Green design v Nantes, i excellent prize na Humen Cup 2007 v Číne. 

Pedagogicky pôsobí na Univerzite Tomáša Baťu v Zlíne a Strednej škole dizajnu.
(Foto Štraneková - Peter Čintalan)
 

 

 

MARTIN HRČA

 

Talentovaný módny návrhár sa popri štúdiu na Vysokej škole výtvarných umení aktívne venuje odevnému dizajnu. Je víťazom súťaže mladých módnych návrhárov Brillance fashion talent 2008 a získal cenu Objav slovenskej módnej scény za rok 2009.

Jeho pole záujmu zahŕňa hlavne chápanie a vyjadrenie prirodzenej ženskej krásy v konfrontácii so súčasnými dizajnérskymi víziami, empatický prístup k tvorbe aj chápaniu potrieb súčasného odevu.

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!