lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 11 reakcií.
Včera pribudlo:
3 tém, a 53 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 22. Január, , Dnes oslavuje Zora
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Svetový hit s názvom Ultherapia zachová prirodzenú mimiku tváre

  Spracoval(a) : Eva
Dátum : 13.4.2013
späť
Späť

Poslať
 

Nie je bežné, aby novinka v estetickej medicíne vzbudila vo svete tak veľkú pozornosť, ako prevratná technológia Ulthera. Ulthera prináša revolučné riešenie v podobe fokusovaného ultrazvuku, ktorý dokáže neinvazívnym spôsobom preniknúť do tkaniva presnejšie a hlbšie než všetky predchádzajúce technológie.  Ultrazvuková technológia dokáže v priebehu celého ošetrenia zobraziť detailný obraz vnútornej štruktúry pokožky a tkaniva. Ultherapia je tak jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré neinvazívnou formou, pomocou ultrazvuku, umožňuje „vidieť“ pod úroveň kože a špeciálne zamerať hlboké podporné tkanivo (až 4,5 mm hĺbka), s ktorým bežne pracujú a spevňujú chirurgovia pri klasickom facelifte. Lekár do týchto hlbokých podporných miest vysiela presne cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku, vďaka čomu je možné dosiahnuť najlepšie liftingové výsledky – bez jediného chirurgického narušenia pokožky.

 

Tvorba nového kolagénu je reakciou podkožia na dodanú energiu. Už po jednom ošetrení tak dochádza k spevneniu a vypnutiu, zatiaľ čo vrchné vrstvy pokožky zostávajú neporušené. Proces prebieha bez potreby chirurgického zákroku a doby nutnej na zotavenie. Finálny výsledok sa progresívne vyvíja po dobu nasledujúcich 2 – 3 mesiacov.

 

Výsledky sú viditeľné v podobe liftingu a spevnenia ochabnutej pokožky, ako aj návratu jasných kontúr tváre, čo sa premietne aj do redukcie vrások a celkového omladenia. Dôležitým benefitom je zachovanie prirodzenej mimiky tváre. Výsledok ošetrenia trvá až po dobu 5 rokov. Tvorba nového kolagénu navyše spomaľuje celkový proces starnutia.

 

Ultherapia je vítanou a účinnou alternatívou pre každého, kto odmieta podstúpiť chirurgický liftingový zákrok. Je vhodná pre ľudí s ochabnutou, menej pevnou pokožkou a ochabnutými kontúrami tváre pôsobiacimi staro a unavene. 

 

Technológia Ulthera je schválená pre neinvazívny lifting tváre, očí a krku najprísnejšou americkou organizáciou FDA, ktorá overuje pravdivosť publikovaných tvrdení, reálnosť očakávaní a bezpečnosť pre klienta pomocou mnohoročných klinických štúdií.

 

 

Viac informácií o službách kliniky YES VISAGE nájdete na www.yesvisage.sk  

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!